שר הבריאות במשל״ט הקורונה: "אתם המטכ"ל של מבצע החיסונים - כל אחד מכם הוא אלוף פיקוד" - 0404
שר הבריאות במשל״ט הקורונה: עמוס גרשום, לע"מ

שר הבריאות במשל״ט הקורונה: "אתם המטכ"ל של מבצע החיסונים – כל אחד מכם הוא אלוף פיקוד"

ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הבריאות יולי אדלשטיין נפגשו היום עם מנכ"לי קופות החולים במשל"ט הקורונה של משרד הבריאות. רה"מ נתניהו והשר אדלשטיין עקבו מקרוב אחר היערכות קופות החולים להפצת החיסונים נגד נגיף הקורונה לאזרחי ישראל.

רה"מ נתניהו במשל״ט הקורונה: "אתמול נשאלתי על ידי אחד העיתונאים ׳למה אנחנו מבצעים את מבצע מתן החיסונים דרך קופות החולים׳? השבתי שקופות החולים הן מבנה ייחודי שקיים במדינת ישראל שנותן לנו תוצאות מדהימות מבחינת תוחלת חיים ושכיחות מחלות – כמעט הגבוהה בעולם מבחינת התוצאה הכוללת, בעלות יחסית נמוכה לתל"ג. המתכונת הזו היא טובה גם כדי לתת לנו את היכולת הארגונית והלוגיסטית, וכמובן לתת חיסונים לכלל האוכלוסייה.

אנחנו מאמינים בכם, אני שומע על העבודה החשובה שנעשית. הכוונה שלנו היא לתת 60 אלף חיסונים ביום, זה המספר שנאמר אתמול, החל מה-27 לחודש. אלו הם יעדים שהם קשים, אבל הם ניתנים להשגה. אנחנו סומכים עליכם".

שר הבריאות אדלשטיין: "אתם המטכ"ל של מבצע החיסונים. מבחינתי כל אחד מכם הוא אלוף פיקוד בקופת החולים שלו. אנחנו מנהלים כאן קרב מול נגיף קטנטן ולא נראה, וגם אותו אנחנו קרובים לנצח יחד. אין פריסה טובה יותר מזו של קופות החולים. הן מוכיחות שנה אחר שנה את יעילותן במתן חיסוני השפעת". 

עמוס גרשון, לע"מ

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]