האוזר והנדל הכריזו על הצטרפות לגדעון סער: "דרוש ימין אידיאולוגי וממלכתי" - 0404
האוזר והנדל הכריזו על הצטרפות לגדעון סער: דוברות הכנסת ולע"מ

האוזר והנדל הכריזו על הצטרפות לגדעון סער: "דרוש ימין אידיאולוגי וממלכתי"

חברי סיעת דרך ארץ, צבי האוזר ויועז הנדל מודיעים בשעה זו באופן רשמי על הצטרפות למפלגתו החדשה של גדעון סער. 

יועז הנדל: "אין מקום לעוד פשרות, בבחירות הקרובות מפלגת דרך ארץ מצטרפת לגדעון סער. צריך חלופה שלטונית מהימין לנתניהו, דרוש ימין אידיאולוגי אחראי וממלכתי, להיות ימני זה לא להיות ביביסט להיפך, זו תפיסת עולם של ערכים – זה גדעון זה אנחנו".

צבי האוזר: "יועז ואני, ראינו לנגד עיננו חברה משוסעת ומתפרקת, פעלנו למנוע ממשלת מיעוט בתמיכת הרשימה הערבית המשותפת שהייתה מרסקת עוד יותר את הלכידות, והעדפנו במודע לתת סיכוי לממשלת אחדות. אבל נתניהו בחר להמשיך ולפלג את ישראל דווקא בשעת משבר קשה מנשוא. לצערנו, ממשלה זו כשלה בתפקידה.

בנקודה בה אנחנו נמצאים כעת, ברור לחלוטין שחלופה לנתניהו תקום רק מימין. יש רק אדם אחד שמתאים למשימה הזו, אני מכיר אותו, מפעילות פוליטית ואידיאולוגית כבר 37 שנים: עוד לפני הצבא, באוניברסיטה, ובתפקידים ציבוריים.

מהיכרות אישית קרובה עם כל המועמדים לראשות ממשלה אני יכול לקבוע בלב שלם שגדעון סער הוא האיש המתאים ביותר לראשות הממשלה.
היכן שאני מזהה פזיזות ותזזיתיות אצל אחרים, אני מזהה אצלו קור רוח, שיקול דעת, ואחריות. הוא האיש היחיד בשעה קשה זו, יכול לאחד סביבו את עם ישראל", ולהבטיח מנהיגות מנוסה וממלכתית שאנו כה זקוקים לה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]