ח״כ מתן כהנא לבועז גולן: ״אתה תהיה רקדן בלהקת בת שבע לפני שנשב עם מרצ בממשלה״ - 0404
ח״כ מתן כהנא לבועז גולן: ״אתה תהיה רקדן בלהקת בת שבע לפני שנשב עם מרצ בממשלה״ עדינה ולמן, דוברות הכנסת

ח״כ מתן כהנא לבועז גולן: ״אתה תהיה רקדן בלהקת בת שבע לפני שנשב עם מרצ בממשלה״

במהלך הריאיון באולפן של הסיפור המרכזי בערוץ 20, התייחס חבר הכנסת מתן כהנא לאפשרות של ישיבה בממשלה עם מרצ, עם ליברמן ועם הליכוד. 

במהלך הריאיון אמר כהנא: "אנחנו המפלגה הכי ימנית בישראל אין מי שחולק על זה. בין הליכוד לבין ימין אין קשר חזק". עוד ניבא כהנא: "לא הולכים לבחירות, גנץ מחפש סולם לרדת ממנו".

כהנא תקף את הממשלה ואמר: "הממשלה היום היא הכי רעה למדינת ישראל. נתניהו כשל בניהול המשבר צריך להחליף אותו ובנט הכי מתאים. אנחנו נוכל להרכיב את הממשלה הבאה. הליכוד ממנה שופטים פוסט ציוניים. מירי רגב ואסנת מארק נכשלו כישלון. במקומה הייתי מתחבא חודש תחת השמיכה".

כהנא התייחס גם להמלצתם של מפלגת ימינה בבחירות הקודמות, עוד לפני שהסקרים החמיאו בצורה כזו לימינה: "הורדת אחוז החסימה יכול לעזור לייצב את המצב". עוד העיד על ימינה: "בבחירות הבאות תהיה מפלגה אחת שתייצג את כל גווניה. יש רק מפלגה אחת שתייצג את הצינות הדתית – ימינה.

על ליברמן אמר: "ליברמן מפגין שנאה כלפי הערכים המקודשים שלנו" וסיכם: "מי שידע להניח את המחלוקות בצד נדע לשתף פעולה איתו". על האפשרות לישיבה בממשלה עם מרצ אמר כהנא לגולן: "אתה תהיה רקדן בלהקת בת שבע לפני שנשב עם מרצ בממשלה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]