היסטוריה בכדורגל הישראלי: נחתמה עסקת השותפות של בית״ר ירושלים עם השייח׳ חאמד בן ח׳ליפה - 0404
היסטוריה בכדורגל הישראלי: נחתמה עסקת השותפות של בית״ר ירושלים עם השייח׳ חאמד בן ח׳ליפה

היסטוריה בכדורגל הישראלי: נחתמה עסקת השותפות של בית״ר ירושלים עם השייח׳ חאמד בן ח׳ליפה

יום היסטורי ומרגש בתולדות בית״ר ירושלים. בשעות הצהריים (שני) נחתמה עסקת שותפות בבעלות על הקבוצה בין משה חוגג לשייח׳ חאמד בן ח׳ליפה אל-נאהיאן.

השייח, אשר נחשב לאחד האנשים המכובדים באיחוד האמירויות, וחלק ממשפחת המלוכה, רכש לאחר משא ומתן ארוך כ-50 אחוז מהבעלות של המועדון, כשההתחייבות להשקעה שלו תעמוד על למעלה מ-300 מיליון ש״ח בעשר השנים הקרובות (כולל החזר השקעת בעלים).

הכסף אשר ייכנס לקופת המועדון ישמש בראש ובראשונה להשקעה בתשתיות, נוער ורכישת שחקנים פוטנציאליים להתפתחות. כמו כן, יוקם דירקטוריון חדש לקבוצה שיכלול גם את בנו של השייח׳, מוחמד בן חאמד בן ח׳ליפה, אשר יהיה נציגו בכל הקשור למועדון.

הבעלים משה חוגג אמר דקות לאחר החתימה: ״ערב חג החנוכה המנורה הבית״רית נדלקת באור חדש ומרגש במיוחד. אנחנו מצעידים ביחד, כולנו, את המועדון לימים חדשים של דו קיום, הישגיות ואחווה למען המועדון והקהילה שלנו ולמען הספורט הישראלי״.

השייח׳ חמד בן ח'ליפה אל-נאהיאן אמר: ״אני נרגש להיות שותף במועדון כזה מפואר כפי ששמעתי עליו ובעיר כזו, עיר הבירה של ישראל ואחת הערים הקדושות בעולם. שמעתי רבות על השינוי המתחולל במועדון ועל הדרך שבה הדברים מתנהלים, ואני שמח לקחת חלק בכך״.

דוברות בית״ר ירושלים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]