לפיד: סיימנו לשים את האגו בצד - שאחרים יעשו זאת - 0404
לפיד: סיימנו לשים את האגו בצד – שאחרים יעשו זאת שמוליק גרוסמן, דוברות הכנסת

לפיד: סיימנו לשים את האגו בצד – שאחרים יעשו זאת

יו"ר סיעת יש עתיד, ח"כ יאיר לפיד, התייחס היום (שני) בפתח ישיבת סיעתו לבחירות המתקרבות. לפיד הסביר כי במצב הנוכחי זה או להתאחד או להתאבד אך הבהיר "סיימנו לשים את האגו בצד".

לפיד: "יש עתיד היא הצ'אנס היחיד לנצח את נתניהו. אני אומר מפה לכל מי שרוצה שינוי ותקווה – תבחרו: אתם רוצים להתאחד או רוצים להתאבד?

אני פונה מפה לכל מחנה המרכז. תסתכלו רגע על הימין. יש מה ללמוד ממנו. ברגע שמריחים בחירות הימין אומר דבר אחד: אני רוצה לנצח. שם הכל בצד. לא מתבכיין, לא מתלונן, הולך לנצח. זה מה שצריך לעשות עכשיו המחנה שלנו: להפסיק לבלבל לעצמו את המוח, להתאחד מאחורי יש עתיד, ללכת לנצח. אני שמעתי את כל הטענות על תקרת הזכוכית. מדובר בקשקוש של לוזרים. נמאס מהתבוסתנות. אם יש תקרת זכוכית, נשבור אותה.

זו משימה גדולה. יכולים לבצע אותה רק אנשים שמחוייבים לה בכל ליבם. אנחנו כבר הוכחנו שאנחנו האנשים האלה. מי שמאמין שזו המשימה, שיבוא אתנו. אנחנו הולכים לבחירות. בחירות זה עסק קשוח. לא תתאחדו מאחורינו, נתניהו ינצח והמדינה תתפרק. אני שומע את כל הדיבורים על "לשים בצד את האגו." אני מודיע מפה: אנחנו סיימנו לשים בצד את האגו. שאחרים ישימו הפעם בצד את האגו. למפלגה הזו יש אגו. יש עתיד גאה בעצמה. בטוחה בעצמה. מאמינה בעצמה. אנחנו הכי מתאימים להוביל את המדינה בעת הזו".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]