רה"מ: "הקבינט יתכנס שוב מחר לקבל החלטות על הטלת ההגבלות" - 0404
רה יונתן סינדל, פלאש 90

רה"מ: "הקבינט יתכנס שוב מחר לקבל החלטות על הטלת ההגבלות"

בדיון קבינט הקורונה הערב (ראשון), ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקש לדחות את ההחלטה על הטלת ההגבלות למחר בערב, ואמר כי פתיחת המשק הובילה לעלייה משמעותית בתחלואה.

רה"מ ציין כי "פתחנו את המשק והייתה עלייה פראית בתחלואה. הגידול הגאומטרי לא נותן לנו אפשרות לחכות. אסור להמתין לעלייה גדולה. זו טעות. להגיע לעלייה גדולה יותר ולהטיל סגר של שבועיים זה סבל גדול". בתום דבריו סיכם רה"מ: "אפשר לחכות 24 שעות. הקבינט יתכנס שוב מחר לקבל החלטות על הטלת ההגבלות.

החיסונים בדרך, אני עובד על זה מסביב לשעון. אבל עד שהם יגיעו, וגם אחרי שהם יגיעו, אנחנו חייבים להוריד את התחלואה שנמצאת בתחילתו של גל שלישי. אנחנו יכולים להוריד אותה, הוכחנו את זה. הורדנו את התחלואה ואת התמותה ברמה כמעט הכי נמוכה מבין מדינות אירופה.

עשינו את זה כי לא היססנו לקבל את ההחלטות הנכונות בזמן. גם עכשיו אני לא אהסס להחזיר חלק מהמגבלות, וככל שנקדים להחזיר אותן – זמן המגבלות יהיה יותר קצר. יש כאן אור בקצה המגפה, אנחנו צריכים לעבוד ביחד, גם להביא את החיסונים, גם להטיל את המגבלות כדי שנוריד את התחלואה, ואנחנו יוצאים מזה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]