"אם תרצו" בקמפיין גיוס המונים: "להם יש את ממשלות אירופה - לנו יש את עם ישראל" - 0404

"אם תרצו" בקמפיין גיוס המונים: "להם יש את ממשלות אירופה – לנו יש את עם ישראל"

תנועת "אם תרצו" השיקה הבוקר (ראשון) לראשונה קמפיין גיוס המונים אשר מטרתו לאפשר לתנועה להמשיך בשלל פעולותיה למען שמירה על ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית.

במסגרת גיוס ההמונים מבקשת התנועה להרחיב ולהעצים את פעילות התנועה בשלושה פרוייקטים מרכזיים שהיא מפעילה:

הראשון הוא פרויקט 'צלם את הצלמים' שמטרתו צילום וחשיפת אנרכיסטים ופעילי שמאל קיצוני המטרידים בשטח את חיילי צה"ל וכוחות הבטחון. במסגרת הפרויקט פעילי השטח של "אם תרצו" מתעדים את האנרכיסטים הפוגעים בחיילים ובמתיישבים. חלק מהחומרים הופכים לתלונות של ממש במשטרה וחלק מפורסם ברשת ובתקשורת.

המיזם השני הוא המשך הקמת מערך סניפים אזרחיים של "אם תרצו" בהם אלפי ישראליים יובילו פעילות בשטח, ינכחו בהפגנות ויפעלו למען שמירה על מדינת ישראל כיהודית ודמוקרטית. זו השנה הראשונה מאז הקמתה של אם תרצו, שהיא החלה להפעיל סניפים ברחבי הארץ ולא רק בקמפוסים.

הפרויקט השלישי אליו אם תרצו מגייסת בימים אלו משאבים הוא מסע ציבורי רחב בנושא האקטיביזם השיפוטי של בג"ץ וכוונתו לדון בחוק יסוד הלאום בסוף החודש.

כזכור, "אם תרצו" הוקמה בשנת 2006 לאחר מלחמת לבנון השנייה על-ידי אנשי רוח, סטודנטים ומילואימניקים. נכון לשנת תשפ"א היא התנועה הציונית הגדולה בישראל ומפעילה כ- 20 סניפים ונציגויות באוניברסיטאות ובמכללות ברחבי הארץ.

מתן פלג יו"ר תנועת "אם תרצו" מסר עם השקת הקמפיין: "אנו נמצאים בערב חג החנוכה בה האורות ניצחו ומנצחים את החושך. כעת, אנחנו מבקשים מעם ישראל לעזור לנו להדליק אורות נוספים ולהרחיב את פעילות התנועה. לנו אין את האיחוד האירופי, הקרן לישראל חדשה ושאר גורמים עתירי משאבים המבקשים להצר את המפעל היהודי לאומי בארץ ישראל. לנו יש אמונה גדולה בצדקת הדרך הציונית ובעם ישראל. נשמח אם הציבור הרחב יקח איתנו חלק במאמץ החשוב הזה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]