רה"מ: "עם ישראל רוצה חיסונים ולא בחירות" - 0404
רה

רה"מ: "עם ישראל רוצה חיסונים ולא בחירות"

ראש הממשלה נתניהו מתייחס במליאת הכנסת להצבעה על פיזור הכנסת שעברה היום (רביעי) בקריאה טרומית וזאת לאחר שכחול לבן הצביעה יחד עם האופוזיציה בעד פיזור הכנסת.

רה"מ נתניהו: "ש לנו הישגים אדירים מול הקורונה. קודם כל הצלנו חיים רבים, ‏אני שמח לבשר שהחיסונים הראשונים לישראל יגיעו בקרוב. עד שיהיו מספיק לכל האזרחים יקח כמה חודשים ולכן יש לכולנו משימה להמשיך לשמור על ההנחיות.

עם ישראל רוצה אחדות ולא קלפיות, רוצה חיסונים ולא תשדירים בני גנץ צריך להרים את ההנדברקס, להפסיק את המתקפות שלו, זה לא מאוחר מדיי, עד לפני שנה ניהלתי ממשלה שהחזיקה מעמד 5 שנים שלמות. אם כחול לבן יעצרו את תהליך פיזור הכנסת – לא יהיו בחירות. כחול לבן צריכים להפסיק לקיים אופוזיציה בתוך הקואליציה – סטארט אפ ישראלי חדש – קואוזיציה.

אני יודע שזה אפשרי. עד לפני שנה ניהלתי ממשלה שהחזיקה מעמד 5 שנים תמימות, יותר מכל ממשלות ישראל והביאה הישגים כבירים. אם כחול לבן יעצרו את תהליך פיזור הכנסת תהיה אחדות. אבל לא יכולה להיות אחדות אם כחול לבן מקיימים ממשלה בתוך ממשלה, ‏כחול לבן מקיימים סטארט-אפ ישראלי חדש – אופוזיציה בתוך קואליציה. מדברים בעדה ופועלים נגדה. חותמים על הסכמים קואליציוניים ואז מפרים אותם מהיום הראשון".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]