אמסלם נגד גנץ: "דאג לעצמו לאאודי, רוצה להרגיש חשוב. לא מעניין אותו התקציב, אלא הרוטציה" - 0404
אמסלם נגד גנץ: דני שם טוב, דוברות הכנסת

אמסלם נגד גנץ: "דאג לעצמו לאאודי, רוצה להרגיש חשוב. לא מעניין אותו התקציב, אלא הרוטציה"

שר הדיגיטל הלאומי והשר המקשר בין הממשלה לכנסת, ח"כ דוד אמסלם, ביקר היום (רביעי) את יו"ר כחול לבן בני גנץ בנאומו במליאת הכנסת.

טרם ההצבעה על החוק לפיזור הכנסת ה-23 אמר השר אמסלם כי "ההופעה של גנץ אתמול הייתה פתטית. גנץ התחיל לספר אתמול לעם ישראל: "ישראל לפני הכל. אצלי? ישראל לפני הכל". אני כשבדקתי את העובדות, חשבתי שהוא מתבלבל, אם לא היה "ישראל", אלא במקום – "בנימין", הייתי מבין. דאגת לעצמך לשני אאודי A8. למה? כי גנץ לפני הכל, אתה רוצה להרגיש איש חשוב. כשאתה עובר בכביש 1 – יודעים שזה אתה".

כאשר השיב בשם הממשלה להצעה, אמר השר: "מבחינתכם, אם מחר אנחנו מוצאים מזור לקורונה אתם בבעיה. לא מעניין אתכם מדינת ישראל, המאבק היום יומי של האנשים. כשאנחנו סוגרים אתם שואלים למה אנחנו פוגעים בכלכלה, כשאנחנו פותחים אתם שואלים למה אתם פוגעים בבריאות.

אם הייתם יכולים להאשים את ראש הממשלה שהוא פיתח את נגיף הקורונה, זה מה שהייתם עושים. האמת לא מעניינת אתכם, לא אכפת לכם מה יקרה פה אחר כך, העיקר שנתניהו לא יהיה ראש הממשלה. ולמה? רק בגלל שהוא עושה טוב.

למרות שמצבנו בסקרים מצוין אנחנו בליכוד מתנגדים בעת הזו ללכת לבחירות, ראש הממשלה וחברי המחנה הלאומי עסוקים בלטפל בקורונה ובמשבר הכלכלי. אבל את גנץ שום דבר לא מעניין, הוא נגרר אחרי לפיד ובנט, ואחרי הפוליטיקה של ניסנקורן, אין לו עמוד שדרה. לא מעניין אותו התקציב, אלא הרוטציה. הוא הגיע למסקנה שהוא לא יקבל אותה אז החליט ללכת לבחירות.

אתם רציתם להביא חקיקה הכי אנטי דמוקרטית שיש כדי שראש הממשלה לא יוכל להתמודד ולתת את האפשרות לציבור. קיבלתם 17 תיקים ולא היו לכם 17 איש, חשבתם בהתחלה להביא עובדים זרים. ואז נכנסנו לחוק הנורבגי והכנסת לכנסת עוד 7-8 ח"כים כדי שיהיה לך מישהו בוועדות. זה ישראל לפני הכל? לגבי התקציב, כשיש אי ודאות לא מקבלים תקציב".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]