ראשי ההתאחדות לכדורגל יטוסו בחודש הבא לדובאי לחתום על שיתוף פעולה עם איחוד האמירויות - גם נשיא פיפ״א ישתתף בפגישה - 0404
ראשי ההתאחדות לכדורגל יטוסו בחודש הבא לדובאי לחתום על שיתוף פעולה עם איחוד האמירויות – גם נשיא פיפ״א ישתתף בפגישה ההתאחדות לכדורגל

ראשי ההתאחדות לכדורגל יטוסו בחודש הבא לדובאי לחתום על שיתוף פעולה עם איחוד האמירויות – גם נשיא פיפ״א ישתתף בפגישה

יו"ר ההתאחדות לכדורגל אורן חסון, והמנכ"ל רתם קמר, ייצאו בחודש הבא לדובאי, בכדי לחתום על הסכם לשיתוף פעולה עם עמיתיהם בהתאחדות של איחוד האמירויות. 

באירוע ישתתף גם נשיא פיפ"א ג'יאני אינפנטינו, שהוביל את המהלך ובירך על הצעד פורץ הדרך, בצד התחייבותו כי פיפ"א תלווה ותטפח את ההתקשרות לאורך כל הדרך. 
‪ ‬
מההתאחדות נמסר: ״ההסכם בין הצדדים יכלול שיתופי פעולה במגוון תחומים הקשורים לפיתוח ולקידום הכדורגל במדינות. הצדדים ידונו במגוון שיתופי פעולה אזוריים יחד עם פיפ"א ובקביעת המועד והמיקום למשחק הידידות בין הנבחרות הבוגרות של שתי המדינות וכן מפגשים נוספים בין הנבחרות בגילים השונים״.
‪ ‬
חסון: "נשיא פיפ"א הוביל מהלך היסטורי כחלק מהראייה שלו את הכדורגל כאמצעי נפלא לחיבור בין עמים, בין אנשים, בין מדינות. שיתוף הפעולה בינינו לבין ההתאחדות של איחוד האמירויות מבוסס על כבוד הדדי, שותפות והכרה בתרומה שכל צד יכול להשיא. אין לי ספק כי ההסכם יהפוך נדבך מרכזי ומשמעותי בחיזוק הקשרים בין העמים.

היסודות שנעמיד במפגש הקרוב יולידו מיזמים שונים עליהם יגדלו הדורות הבאים, שעבורם, כך אני מקווה ומאמין, מפגשים מהסוג הזה ייחשבו כעניין שבשגרה. מה שעד לא מזמן נראה כחלום הופך עתה למציאות הודות לתרומה הייחודית והאמונה הגדולה של נשיא פיפ"א, אינפנטינו, כי הכדורגל יכול לאחד בין בני אדם, על כר הדשא וביציעים, ובזכות צעדים מדיניים פורצי דרך של מנהיגי המדינות״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]