קבינט הקורונה אישר את צמצום מספר השוהים בקניונים | כל הפרטים - 0404
קבינט הקורונה אישר את צמצום מספר השוהים בקניונים | כל הפרטים 0404

קבינט הקורונה אישר את צמצום מספר השוהים בקניונים | כל הפרטים

ממשרד ראש הממשלה ומשרד הבריאות נמסר לפני זמן קצר (שני) כי ועדת השרים לקורונה אישרה הערב במשאל טלפוני לתקן את מתווה פיילוט הקניונים באופן הבא:

1. בנוגע לתפוסה המרבית המותרת בשטח הקניון, התפוסה תשתנה מיחס של אדם ל – 7 מטרים רבועים, ליחס של אדם ל – 15 מטרים רבועים. 

2. בנוגע לשטח שבחנויות עצמן, ייקבע כי בנוסף לכלל החל בתקנות העיקריות (לפיו התפוסה תהיה לפי יחס של אדם ל – 7 מ"ר ועד 10 אנשים), בחנויות "גדולות", שגודלן עולה על 150 מ"ר, התפוסה המירבית תהיה ביחס של אדם ל – 15 מטרים רבועים (וללא קביעת 'תקרה מספרית' על מספר השוהים).   

חישוב השטח לעניין התפוסה המותרת בקניון (בשטחים המשותפים) לא יכלול שטח של מקום ציבורי ועסקי שהפעלתו אסורה המצוי בתוך קניון (כגון, שטח של אולם קולנוע המצוי בקניון).

*בנוסף, ועדת השרים לקורונה אישרה את הארכת הוראת השעה המאפשרת קיום בחירות ברשות המקומית תל מונד, נוכח קיומן של בחירות חוזרות ביום 8.12.

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]