המנהל גילה שהתלמידים השתתפו במסיבה וחשש לפתוח את ביה"ס - כל תלמידי החטיבה בחולון ייבדקו - 0404
המנהל גילה שהתלמידים השתתפו במסיבה וחשש לפתוח את ביה טל קפלן

המנהל גילה שהתלמידים השתתפו במסיבה וחשש לפתוח את ביה"ס – כל תלמידי החטיבה בחולון ייבדקו

ביום שישי האחרון התקיימה מסיבה רבת משתתפים מחוץ לעיר חולון, שבה השתתפו גם בני נוער מהעיר. מנהל בית ספר אורט חולון, שלומי גנון, שזיהה מספר תלמידים מבית הספר במסיבה בסרטונים אליהם נחשף, פנה לאגף החינוך העל יסודי בעירייה והעלה חשש לפתוח את בית הספר ללמידה.

לאור זאת, בהנחיית ראש העיר חולון, מוטי ששון, בוצע שיתוף פעולה בין אגף הביטחון העירוני, פיקוד העורף ומד"א ומחר (שלישי) יתבצע מבצע לבדיקת כל תלמידי החטיבה העליונה והצוות החינוכי בבית הספר.

רק לאחר קבלת כל התשובות ייפתח בית הספר ללמידה פרונטלית. במינהל החינוך העירוני בודקים אם היתה נוכחות של תלמידים מבתי ספר אחרים מחולון באותה המסיבה.

ראש העיר חולון, מוטי ששון: "אני מבקש מכל ההורים ומהתלמידים לגלות אחריות אישית וציבורית ולשמור על ההנחיות שאוסרות, בין היתר, על התקהלות. כל פעולה שכזו עלולה להקפיץ את התחלואה ולהפוך את חולון במהירות לאדומה, מה שיביא שוב לסגירתם של מוסדות החינוך והעסקים בעיר".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]