רה"מ על העלייה בתחלואה: אנחנו בסכנה, אם יהיה צורך נעצור את ההקלות - 0404
רה

רה"מ על העלייה בתחלואה: אנחנו בסכנה, אם יהיה צורך נעצור את ההקלות

ראש הממשלה נתניהו אמר היום (ראשון) במהלך ישיבת הממשלה כי ישנו חשש לביטול ההקלות ואף להחמרת ההנחיות לנוכח העלייה הנתוני התחלואה.

לדברי ראש הממשלה: "חייבים לעשות הכל כדי למנוע החרפה של הקורונה שתוביל למחוזות קשים בהרבה ממה שספגנו. אנחנו כל הזמן בוחנים את הנתונים ואת ההקלות שביצענו. אם יהיה צורך, נעצור את המשך ההקלות ואף נהדק את אלה שכבר נתנו. אני מבקש מהאזרחים להמשיך לשמור על הכללים ולהישמע להוראות משרד הבריאות.

אנחנו נדון השבוע במתווה חלוקת החיסונים. בשבוע שעבר הייתי במרכז הלוגיסטי המרשים של חברת טבע. אנחנו ערוכים לקלוט את החיסונים הללו, מיליוני חיסונים, להקפיא אותם וגם לחלק אותם.

המדיניות שלי הייתה, והיא עדיין, להביא כמה שיותר חיסונים מכמה שיותר מקורות לכמה שיותר אזרחים וכמה שיותר מהר. אנחנו רואים שהמדיניות הזאת מוכיחה את עצמה, על רקע דיווחים שונים על טיב תהליך בדיקות החיסונים, לפחות באחת החברות. ובכן, המדיניות היא להביא כמה שיותר חיסונים מכמה שיותר מקורות. אנחנו נמשיך במאמץ הזה יחד עם שר הבריאות ומשרדו". 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]