בתי הספר של החגים יפעלו במהלך חופשת חנוכה. השר גלנט: "בשורה חשובה עבור התלמידים" - 0404
בתי הספר של החגים יפעלו במהלך חופשת חנוכה. השר גלנט: פייסבוק יואב גלנט

בתי הספר של החגים יפעלו במהלך חופשת חנוכה. השר גלנט: "בשורה חשובה עבור התלמידים"

שר החינוך יואב גלנט, ושר האוצר ישראל כ"ץ, סיכמו על הפעלת "בתי הספר של החגים", לחמישה ימים במהלך חופשת חנוכה – כך נמסר היום (שישי) מלשכת שר החינוך. הפעילות תתקיים בבתי הספר בין השעות 08:00 ל-13:00 ובגני הילדים בין 07:30 ל-13:00.

גלנט: "מאות אלפי ילדים ימשיכו בשגרת הלימודים במהלך חופשת החנוכה הקרובה. זוהי בשורה חשובה עבור התלמידים, שזקוקים לרצף חינוכי וחברתי, ולהוריהם. אני מודה לשר האוצר, ישראל כ״ץ וליו״ר השלטון המקומי על שיתוף פעולה מיטבי למען דור העתיד של מדינת ישראל. הפעלת בתי הספר של החגים בתקופת החנוכה זוהי החלטה נוספת השבה ומציבה את מערכת החינוך בראש סדר העדיפויות הלאומי, כנדרש וכמצופה".

"לאור הסגר הממושך, הקצנו תקציב מיוחד לטובת הפעלת 'בתי הספר של החגים', שיפעל בחופשת חנוכה, כך שהוריהם של מאות אלפי ילדים יוכלו לצאת לעבודה", אמר השר כ"ץ. "הילדים יהנו ממסגרות חינוכיות איכותיות וישמרו את הרצף החינוכי שכה נחוץ עבורם.

משרד האוצר בהובלתי יוסיף לגבש פתרונות שיטיבו עם המשק ועם החברה במדינת ישראל. העבודה המשותפת יחד עם שר החינוך ויו״ר השלטון המקומי מסייעת רבות למציאת פתרונות לאתגרים השונים ואני מברך על כך".

יו״ר השלטון המקומי, חיים ביבס: "בתי הספר של החגים יאפשרו לילדים ולהורים שגרה ושפיות לאחר חודשים של למידה מרחוק וסגרים. אני מודה לשרי האוצר והחינוך שהתגייסו לתקצוב התכנית. הרשויות המקומיות יהיו מוכנות להפעיל את התכנית בחופשת החנוכה״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]