אדלשטיין על פתיחת השווקים והקניונים: "מקווה שנשמור על המקומות פתוחים, תוך כדי הקפדה על בריאות הציבור" - 0404
אדלשטיין על פתיחת השווקים והקניונים: חורחה נובומינסקי, לע"מ

אדלשטיין על פתיחת השווקים והקניונים: "מקווה שנשמור על המקומות פתוחים, תוך כדי הקפדה על בריאות הציבור"

שר הבריאות יולי אדלשטיין, שרת התחבורה מירי רגב, והמשנה למנכ"ל משרד הבריאות פרופ' איתמר גרוטו, ביקרו הבוקר (שישי) בשוק ראש העין, כדי לעמוד מקרוב אחר חזרת השווקים לפעילות.

השרים התקבלו בחום רב על ידי הסוחרים, שבירכו אותם על פעילותם במסגרת קבינט הקורונה לבלימת התחלואה וחיזוק הפעילות הכלכלית במשק. אדלשטיין: "אנחנו פותחים את הבוקר עם הבשורה הטובה של פתיחת שווקים וקניונים. הניסוי הוא למשך עשרה ימים, בהם נבחן האם כל המקומות עומדים בהנחיות משרד הבריאות. אני מקווה שכך יהיה ושנוכל לשמור על המקומות פתוחים תוך כדי הקפדה על בריאות הציבור".

רגב: "שמחה על כך שהיום פתחנו את כל השווקים, על פי המתווה שהובלתי יחד עם שר הבריאות, הצוותים המקצועיים ויושבי ראש וועדי השווקים. ביקרתי בשוק הבוקר וראיתי את האור בעיניהם של הסוחרים ואת השמחה בקרב האזרחים שבאו להנות מסחורה טריה ואיכותית. שמחתי לראות שאנשים עוטים מסכות ושומרים על הכללים. נמשיך יחד לשמור על ההנחיות וכך לפתוח עוד ועוד ענפים במשק".

חורחה נובומינסקי, לע"מ

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]