שר האוצר כ"ץ סייר בשוק מחנה יהודה: "רואה חשיבות רבה בפעילות השווקים בתקופה זו" | צפו - 0404
צילום: דוברות משרד האוצר

שר האוצר כ"ץ סייר בשוק מחנה יהודה: "רואה חשיבות רבה בפעילות השווקים בתקופה זו" | צפו

שר האוצר ישראל כ״ץ, סייר הבוקר (שישי) בשוק מחנה יהודה בירושלים, יחד עם ראש העיר ירושלים, משה ליאון, ויו"ר ועד סוחרי שוק מחנה יהודה, טלי פרידמן.

במהלך הסיור עברו בין החנויות השונות, פגשו את בעלי החנויות ועמדו על הסיוע שניתן לסוחרי השוק ועל אופן אכיפת ההגבלות הבריאותיות במקום. שר האוצר הודיע כי במסגרת התוכנית יקצה משרד האוצר תקציב של כ-10 מיליון שקלים, להשתתפות במימון צרכי מוגנות לשווקים השונים ברחבי הארץ בהתאם לקריטריונים שיקבעו.

כ״ץ: "אני רואה חשיבות רבה בפעילות השווקים בתקופה זו. לטובת סוחרי השוק וקהל הלקוחות ולכן החלטתי לגבש תוכנית מיוחדת, בשיתוף הרשויות המקומיות והנהלות השווקים, כדי לאפשר לכלל השווקים להערך כראוי לפעילות עד לסיום משבר הקורונה. נבחן מקרוב את הצרכים וניתן את המענה המתאים לכל אחד מהשווקים".

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "בשם כל תושבי העיר ירושלים וסוחריה אני מודה לשר האוצר כ"ץ על הסיוע הרב והרוח הגבית שהוא מעניק לעיר בתקופה מורכבת זו. המענק המיוחד יסייע וישפר את השוק משמעותית. יחד עם הממשלה נצא מחוזקים ממשבר הקורונה ונחזור למסלול חיים רגיל בהקדם".

יו״ר ועד סוחרי שוק מחנה יהודה, טלי פרידמן: "שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה. סוחרי שוק מחנה יהודה מברכים על פתיחתו המלאה של שוק מחנה יהודה ומודים לראש העיר ירושלים משה ליאון על התמיכה האדירה, בניית המתווה והסיוע הרחב לשוק וסוחריו מאז כניסתו לתפקיד ולשר האוצר, ישראל כ״ץ על המאבק לפתיחת השווקים, צעד מתבקש, ועל כך תודתנו לו. קוראים לאזרחי ישראל להגיע לשווקים, לקנות וליהנות מסחורה טרייה וטעימה ומאווירה מדהימה ופסטורלית שרק השווקים יודעים להציע".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com