תושבת אשקלון פונתה לביה"ח לאחר שחשה ברע בעקבות דליפת הדלק באיזור - 0404
תושבת אשקלון פונתה לביה ויקיפדיה

תושבת אשקלון פונתה לביה"ח לאחר שחשה ברע בעקבות דליפת הדלק באיזור

תושבת אשקלון, בת 46, הגיעה הערב (חמישי) אל המרכז הרפואי ברזילי לאחר שחשה ברע – עם בחילות, הקאות וסחרחורות, בעקבות ריח הדלק החריף שהתפזר היום בעיר בעקבות הדליפה ממיכל של קצא"א. האישה נמצאת במיון ועוברת בדיקות.

האשה אושפזה בסמוך להודעת המשרד להגנת הסביבה לפיה "ניתן לחזור לשגרה מלאה באזור אשקלון ואשדוד, שבו הורגשו ריחות חריפים של דלק משעות הבוקר המוקדמות". לא ברור אם אשפוזה של האשה ישנה את ההחלטה או שהיא תישאר על כנה.

בהודעה מטעם המשרד לאיכות הסביבה נמסר כי "מנהל מחוז דרום של המשרד להגנת הסביבה, ברוך ובר, הגיע למקום האירוע, וצוות המשרד ממשיך בפעולות חקירת נסיבות המקרה, לאחר שאיתר כי מקור הריח הוא באחד ממכלי הדלק הגולמי שנמצאים בצידה הצפוני של חוות המכלים, קרוב לאשקלון. בשטח נמצא מכל דלק שעל גגו אותרו שאריות של דלק גולמי מעורב עם מי גשמים, והדבר יצר את מפגע הריח הכבד והחריג באזור.

במהלך היום התבצעו פעולות של ניקוז הדלק מהמכל והתזת קצף לצמצום תהליך האידוי. המשרד להגנת הסביבה מבצע תחקיר של האירוע, ויפעל בהתאם לממצאים".
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]