ניר ברקת בחברון: מחוייב לעיר האבות - 0404
ניר ברקת בחברון: מחוייב לעיר האבות

ניר ברקת בחברון: מחוייב לעיר האבות

חבר הכנסת, ניר ברקת, ביקר היום (חמישי) בעיר האבות קרית ארבע – חברון. במהלך היום קיים ברקת מספר פגישות עם אישי ציבור וראשי הנהגת קרית ארבע וחברון. בפגישה עם סגן ראש המועצה, ישראל ברמסון, הבטיח ברקת לפעול למען קרית ארבע וחברון.

את יום הביקור בחברון פתח ברקת בתפילה במערת המכפלה על קבר האבות ואף פרסם בעמוד האינסטגרם תמונה שלו עטור בטלית ותפילין, כשהוא מתפלל במערת המכפלה. לצידה כתב ברקת: "מתרגש לבקר ולהתפלל הבוקר במערת המכפלה בחברון, לבריאות ופרנסה לכל עם ישראל".

ח"כ ברקת במהלך הביקור אמר כי הוא מחוייב לעיר האבות. לדבריו: "אנשי חברון עושים עבודת קדש בהחייאת ההתיישבות היהודית העתיקה, באומץ לב ובתבונה. אשמח לעמוד לרשותכם בהמשך לפיתוח וקידום חברון כחלק מהתכנית להרחבת ההתיישבות והפיכתה לאתר תיירות בין לאומי המבוסס על אדני התנ"ך״.

סגן ראש המועצה ישראל ברמסון: "מוצאים אצל ניר ברקת אוזן קשבת. אני אומר זאת גם במסגרת תפקידי כסגן ראש מועצת קרית ארבע וגם בתפקידי כמנכ"ל מוסדות מערת המכפלה בחברון. יש לנו עוד הרבה תוכניות לעתיד וחזון גדול לקדם בעיר האבות וניר ברקת הוא שותף משמעותי בקיום החזון הזה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]