כתב אישום: רצח את בת זוגו בפטיש ויצא לקנות אוכל - 0404
כתב אישום: רצח את בת זוגו בפטיש ויצא לקנות אוכל 0404

כתב אישום: רצח את בת זוגו בפטיש ויצא לקנות אוכל

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לפני זמן קצר לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד ולדימיר ספיטלניקוב (65) בגין רצח בת זוגו אירינה גריבנב ז"ל (67) באמצעות פטיש.
 
על פי עובדות כתב האישום, עת שהו הנאשם והמנוחה במטבח דירתם בב"ש, החלו חילופי דברים ביניהם, במהלכם אמרה המנוחה לנאשם כי אינה רוצה לראותו עוד. הנאשם בתגובה, הלך למרפסת השירות הצמודה לו, הביא פטיש שהיה מונח על הרצפה והחל להכות את המנוחה מכות רבות בראשה, בפלג גופה העליון, ועוד. 
במהלך המכות, המנוחה הרימה את ידיה על מנת להגן על עצמה והלכה לכיוונו של הנאשם, אך הנאשם לא הפסיק והמשיך להכותה עד שהיא התמוטטה. לאחר מכן, הביא הנאשם כרית והניחה בסמוך לראשה של המנוחה, וכן כיסה אותה בשמיכה. בשלב מאוחר יותר, עלה לגג הבניין, נטל כדורים על מנת להירגע , חזר הביתה ויצא לקנות אוכל.
 
מכתב האישום עולה, כי הנאשם ישן בדירה כל הלילה ורק בבוקר למחרת, עלה שוב לגג הבניין ובעקבות דיווח שהתקבל במשטרת ישראל אודות אדם העומד על קצה הגג ויש חשש להתאבדות, הגיעו כוחות המשטרה למקום, הורידו אותו מהגג והעבירו לבדיקה פסיכיאטרית. כל אותה העת, הנאשם לא אמר לשוטרים דבר ביחס לגופת המנוחה הנמצאת בדירה ועל העובדה כי המיתה יום קודם לכן. התיק נחקר בתחנת ב"ש.  
 
הפרקליטות מבקשת מבית המשפט לעצור את הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]