מערכת החינוך תיפתח במלואה בערים צהובות וירוקות. השר גלנט: "נגדיל את היקף הבדיקות לתלמידים ולצוותי ההוראה" - 0404
מערכת החינוך תיפתח במלואה בערים צהובות וירוקות. השר גלנט: אבשלום ששוני, פלאש 90

מערכת החינוך תיפתח במלואה בערים צהובות וירוקות. השר גלנט: "נגדיל את היקף הבדיקות לתלמידים ולצוותי ההוראה"

קבינט הקורונה אישר הלילה (שלישי) פה אחד את מתווה שר החינוך יואב גלנט, לפתיחת מערכת החינוך.

בתום דיון שנמשך מספר שעות, הוחלט שתלמידי התיכונים בערים ירוקות וצהובות יחזרו ללמוד ביום ראשון הקרוב, ושתלמידי חטיבות הביניים יחזרו ללימודים ביום ראשון שלאחר מכן, ב-6 בדצמבר. המהלך ילווה בהגדלת כמות הבדיקות בקרב עובדי ההוראה והתלמידים, בהתאם לדרישת שר החינוך.

גלנט כתב לאחר מכן בחשבון הטוויטר שלו: "תלמידות ותלמידים יקרים – בשעה טובה כולכם חוזרים לבית הספר – ללימודים, למורים ולחברים. הקבינט אימץ את התכנית שגיבש משרד החינוך יחד עם צוות המומחים לפתיחת כל בתי הספר החל מיום ראשון הקרוב. ב-29.11 יחזרו תלמידי התיכונים ושבוע לאחר מכן, ב-6.12, יצטרפו אליהם תלמידי חטיבות הביניים.

המנהלים והמורים ערוכים לפתיחת מוסדות החינוך השונים ויחד עם גורמי הבריאות נגדיל את היקף הבדיקות לתלמידים ולצוותי ההוראה, כדי לשמור על בריאותם. תודה לראש הממשלה ולשרי הקבינט על התמיכה. לכם, התלמידים היקרים לנו מכל, נותר רק להכין את הילקוט".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]