רה"מ נענה לבקשת ח"כ אופיר כץ להשלמת התקציב למרכז שיקום בצפון - 0404
רה

רה"מ נענה לבקשת ח"כ אופיר כץ להשלמת התקציב למרכז שיקום בצפון

ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר האוצר ישראל כ"ץ החליטו להקצות 100 מיליון שקלים להשלמת מרכז השיקום במרכז הרפואי פדה פוריה.

מרכז השיקום יסייע לתושבי הצפון ולצמצום בפערים במתן שירותי הרפואה בין הפריפריה למרכז. ראש הממשלה התייחס לנושא במהלך ישיבת וועדת המשנה לכספים בנושא צמצום הפערים בתקצוב שירותי הרפואה בין הפריפריה למרכז בראשותו של ח"כ אופיר כץ.

ראש הממשלה נתניהו: "אתמוך בהקצאת 100 מיליון שקלים להקמת מרכז השיקום. אנחנו רוצים שהשירותים האלו יהיו נגישים לאזרחי הצפון, יש פה פער שצריך לגשר עליו".

שר האוצר, ישראל כ"ץ: "מאז כניסתי לכנסת עסקתי בחיזוק והחיבור של הפריפריה, הוחלט להקצות כ-100 מליון למרכז השיקום. אנחנו נעשה עבודה משותפת יחד עם המשרדים הרלווטנים כי המטרה מאוד חשובה. יחד עם ראש הממשלה ומשרד הבריאות נפעל להשלים את התקציבים הנדרשים. זו מטרה ערכית חשובה".

חבר הכנסת אופיר כץ: "מרגע שהחלטתי להתמודד חרטתי על דגלי את הנושא. סיירתי בכל בתי החולים בפריפריה ולמדתי את הנושא והמצוקות. אני מברך על החלטת ראש הממשלה ושר האוצר, אנחנו עושים פה דבר משמעותי לתושבי הצפון".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]