ירדו מהפסים | תראו על מה מבקש עיתונאי ״הארץ״ תגובה - 0404
ירדו מהפסים | תראו על מה מבקש עיתונאי ״הארץ״ תגובה

ירדו מהפסים | תראו על מה מבקש עיתונאי ״הארץ״ תגובה

לפני כשבוע וחצי הפתיעו בערוץ 20 את בועז גולן לרגל יום הולדתו.

בסיום התכנית ״הסיפור המרכזי״ עם אראל סג״ל ובועז גולן, הפתיע סא״ל במיל׳, עו״ד אייל פלטק, את בועז גולן, כאשר הועלה בשידור חי וביקש למסור לגולן מגן הוקרה שהכין.

פלטק, סיפר כי המגן ניתן ע״י חיילים בצה״ל וסיפר ששוחח בעניין עם קצין בכיר. פלטק, ביקש לפרגן לגולן על כמה וכמה פעולות שנעשו בהקשר לחיילינו היקרים, לחלק נכבד מהן שותף גם סא״ל במיל׳ אייל פלטק בעצמו.

עיתונאי ״הארץ״ אורי משגב, לא מצא כנראה על מה לכתוב ופנה לגולן ולדובר צה״ל בבקשה לדעת ממי התקבל המגן וזאת רק כדי להציג שצה״ל באופן רשמי לא עומד מאחוריו.

משגב, מכיר את המציאות, בדיוק כפי שהוצגה, אך מתעקש להמציא מציאות אחרת. כך נראים עיתונאי השמאל במיטבם.

גולן, החליט לפרסם את ההתכתבות בין השניים.

סא״ל במיל׳, אייל פלטק: ״בחרתי להפתיע את גולן ולהודות לו על פעילות נרחבת, במשך שנים, למען חיילי צה״ל. אני שותף לחלק נכבד מפעילות זאת. חלקה מוכר ברבים וכולה למען חיילינו היקרים. מגן ההוקרה נעשה בשת״פ הקצין, החיילים ואנוכי, יחד עם דבר נוסף ששלחנו ישירות לביתו של גולן. אדון משגב מוזמן גם הוא להצטרף לפעילויות למען חיילינו. משום מה, נראה לי שזה לא יעניין את החצוף״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]