תא "אם תרצו" באריאל בחיבוק חם לחיילנו בשומרון - 0404
תא עמיחי פסין

תא "אם תרצו" באריאל בחיבוק חם לחיילנו בשומרון

חברי "אם תרצו" באוניברסיטת אריאל קיים בשבוע האחרון התנדבויות בקרב חיילי צה"ל המשרתים בשומרון. חברי תא "אם תרצו" הגיעו בשבוע שעבר והבוקר (ראשון) אל החיילים במוצבים השונים וחילקו להם מאפים, דברי מתיקה וארוחות שוות שנתרמו מבעלי להם עסקים מהעיר אריאל.

בתא "אם תרצו" באוניברסיטה החליטו לאחרונה להפוך למרכז של תרומה לקהילה ובשל כך התא פועל רבות ברחבי יהודה ושומרון. בין האירועים האחרונים אותם קידמו בתא: פעילות למען אנשי מערך הרפואה הפועלים מול נגיף הקורונה הפועלים ביהודה ושומרון, פעילות עם נוער וכן סיוע חקלאי ביקבי הר ברכה.

דידי אביגד, ראש תא "אם תרצו" באוניברסיטת אריאל: "תא 'אם תרצו' באריאל הוא משפחה של סטודנטים שהציונות היא חלק בלתי נפרד מחייהם אשר פועלים בכל דרך לחזק את ארץ ישראל ועם ישראל. יצאנו ביום שישי להתנדב ולהגיד תודה גדולה לחיילים ששומרים עלינו. זה המעט שאנחנו יכולים לעשות עבור מי ששומרים על כולנו יום יום ושעה שעה. בקור ובחום. אנו מזמינים את כל עם ישראל להמשיך ולחבק את חיילי צה"ל כי בסופו של יום, בזכותם אנחנו יכולים להמשיך בשיגרת חיינו".

עמיחי פסין

עמיחי פסין

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]