רה"מ: נעניק סיוע של למעלה ממילארד שקלים לעוטף, בשבוע הבא נביא החלטה לסיוע גם לאשקלון - 0404
רה תקשורת ראש הממשלה

רה"מ: נעניק סיוע של למעלה ממילארד שקלים לעוטף, בשבוע הבא נביא החלטה לסיוע גם לאשקלון

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, שוחח היום (ראשון) עם ראשי רשויות בעוטף ועדכן אותם כי הממשלה מתכוונת להעניק לאזור חבילת סיוע בהיקף של מילארד שקלים.

רה"מ: "שוחחתי היום עם ראשי היישובים בעוטף עזה ועדכנתי אותם על תכנית סיוע רחבת היקף של למעלה ממיליארד ש"ח שאנחנו נשקיע ביישובי העוטף.

התכנית כוללת, בין השאר, הטבות מס והנחות בארנונה, יצירת מנועי צמיחה כמו פיתוח תחום האגריטק, תגבור פעולות רווחה, חיזוק הביטחון האישי, השקעות בתחומי החינוך, פיתוח תשתיות ועוד. נמשיך לתמוך ולמנף את העוטף, ובשבוע הבא נביא החלטה לסיוע גם לאשקלון".

ראש הממשלה התייחס גם להבנות שהושגו עם חברת אסטרהזניקה לרכישת מיליוני חיסונים: "בסוף השבוע הבאנו הישג נוסף במאבק נגד נגיף הקורונה. זה מצטרף להסכמים שהגענו אליהם עם פייזר ומודרנה על אספקת מיליוני חיסונים אחרים למדינת ישראל.

המדיניות שלנו היא להביא כמה שיותר חיסונים, מכמה שיותר מקורות, לכמה שיותר אזרחים וכמה שיותר מהר. כל אזרח ואזרחית בישראל שירצו בכך יוכלו להתחסן. הכלל שקבעתי הוא – עדיפה היערכות יתר מהיערכות חסר".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]