ח"כ קלנר לא מתכוון לשתוק: "לדבר על חסימות אנשי ימין לא מספיק הוגן ונאור?" - 0404
ח יונתן סינדל, פלאש 90

ח"כ קלנר לא מתכוון לשתוק: "לדבר על חסימות אנשי ימין לא מספיק הוגן ונאור?"

יו"ר השדולה למען חופש הביטוי, חבר הכנסת אריאל קלנר, הגיב הערב (מוצ"ש) לדיון בשימוע בסנאט, בו תבע הסנאטור טד קרוז ממנכ"ל טוויטר ג'ק דורסי: "כמה פעמים חסמתם מועמדים דמוקרטים וכמה פעמים מועמדים רפובליקנים? האם אתה מוכן לענות על השאלה הזו בכתב?".

חה"כ קלנר: "אני צופה בדיון בסנאט ולא יכול שלא להיזכר בדיון שיזמתי בועדת המדע והטכנולוגיה של הכנסת שהפך מהר מאוד למופע סתימת הפיות בחסות יו"ר הועדה עינב קאבלה רק משום שלדבר על חסימות אנשי ימין לא מספיק הוגן ונאור בשבילה. כן, אותו "אינסטינקט טוטליטרי" שציין קרוז קיים גם כאן.

האם בכנסת ישראל יוכלו נבחרי הציבור לשאול באופן בלתי אמצעי את נציגי ענקיות האינטרנט: כמה פעמים חסמתם אנשי ימין וכמה פעמים חסמתם אנשי שמאל? מדוע חסמתם הוצאת ספרים רק משום עמדותיה הימניות לעומת אין ספור פוסטים של פעילי שמאל ומארגני ההפגנות? אם לשפוט לפי הניסיון האחרון כנראה שלא ממש…

אני לא מתכוון לשתוק על כך, כל נסיון לצבוע את המאבק כפוליטי לא יעזור לאיש. מדובר במאבק על חופש הביטוי ועל הדמוקרטיה של כולנו! בימים אלה הקמתי את השדולה למען חופש הביטוי בכנסת. בקרוב נערוך כינוס ראשון.

המאבק בדורסנות השמאל בתקשורת הממוסדת, בעיתונות וגם ברשתות הוא מאבק על החירות. כמו ביתר החזיתות של מאבקי הימין למען החירות, אני אהיה שם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]