תעודות הערכה הוענקו ללוחמינו מגדוד 601 שסיכלו את פיגוע הדקירה סמוך לחברון בשבוע שעבר - 0404
תעודות הערכה הוענקו ללוחמינו מגדוד 601 שסיכלו את פיגוע הדקירה סמוך לחברון בשבוע שעבר דובר צה"ל

תעודות הערכה הוענקו ללוחמינו מגדוד 601 שסיכלו את פיגוע הדקירה סמוך לחברון בשבוע שעבר

מפקד חטיבת ״יהודה״, אל"מ אביחי זפרני, העניק היום (חמישי) תעודות הערכה מיוחדות ללוחמי גדוד 601 מחטיבה 401, שסיכלו את פיגוע הדקירה סמוך לחברון בשבוע שעבר.

בנוסף, העניק המח״ט תעודות הערכה לשני לוחמים נוספים מגדוד 601 על תפקודם יוצא הדופן בפעילויות מבצעיות שביצעו בשבוע האחרון, במהלכן איתרו כמות חריגה של אמצעי לחימה רבים, ביניהם נשקים מסוגים שונים כמו נשק צלפים, "M-16" ואקדחים.

״עבורי זאת הזדמנות להביע את הערכתי הרבה על תרומתם החשובה והמשמעותית של הלוחמים בהגנה על ביטחון התושבים והגזרה״, אמר מפקד החטיבה. ״הלוחמים פעלו כמצופה מהם, תוך הפגנת ערנות וחדות, ומהווים דוגמה אישית למצויינות״.

״אנחנו בסך הכל מבצעים את המשימה שניתנה לנו״, אמר לוחם בגדוד 601, רב״ט שחר בצול, שאיתר נשקים בכפר ׳ואדי סימן׳ ביום שבת האחרון. ״זאת גאווה גדולה לדעת שהשפענו וביצענו את המשימה בהצלחה לאור חתירה למצויינות ועקשנות, במיוחד כשיודעים שסייענו בצורה ישירה בהגנה על הביטחון בגזרה״.

דובר צה"ל

דובר צה"ל

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]