לקראת הפרטה: ועדת השרים אישרה את הנפקת התעשייה האווירית. השר אמסלם: "בשורה ענקית למשק" - 0404
לקראת הפרטה: ועדת השרים אישרה את הנפקת התעשייה האווירית. השר אמסלם: דוברות הכנסת

לקראת הפרטה: ועדת השרים אישרה את הנפקת התעשייה האווירית. השר אמסלם: "בשורה ענקית למשק"

ועדת השרים להפרטה בראשות שר הדיגיטל הלאומי, חה"כ דוד אמסלם, אישרה היום (חמישי) את השלמת תהליך הנפקת התעשייה האווירית, אותו החלה רשות החברות לקדם כבר לפני כ-25 שנים.

המהלך שנתמך על ידי רה"מ בנימין נתניהו ושר הביטחון בני גנץ הובל ע״י מנהל רשות החברות, ינקי קוינט, יו"ר דירקטוריון החברה, הראל לוקר ומנכ"ל משרד הביטחון אמיר אשל וצפוי להשפיע באופן חיובי על המשק הישראלי ועל שוק ההון בפרט.

שר הדיגיטל הלאומי, חה"כ דודי אמסלם: "מדובר בבשורה ענקית למשק הישראלי, גאווה לאומית לכל עם ישראל. מיום כניסתי לתפקיד אני מאיץ תהליכי הפרטה, והנפקה כמו זו של התעשייה האווירית, מהחברות הגדולות והמוערכות במשק, תגייס כוחות חדשים, ידע והון, ותשדרג את עצמה רבות. זהו צו השעה, ואני שמח שהצלחנו להגיע להסכמות ולצאת לדרך. אין ספק שהעובדים המסורים והמקצועיים של החברה סללו את הדרך להנפקה הזו, ולולא שיתוף הפעולה שלהם ועזרתם ונכונותם לסייע, לכל אורך הדרך, לא היינו מגיעים עד הלום, ועל כך מגיע להם כל הכבוד וההערכה. כאן באמת המקום להודות להנהלה ולכל העובדים ששיתפו פעולה והגיעו להבנות, ליו"ר החברה הראל לוקר, מנכ"ל החברה הנכנס בועז לוי, לו נאחל גם ברכה והצלחה, יו"ר ועד העובדים יאיר כץ, שבלעדיו זה פשוט לא היה קורה, התגייסותו האישית והמלאה שבאה לידי ביטוי בכל שלב ושלב, וכמובן למי שליוו את התהליך והביאו לאישורו, מנהל רשות החברות ינקי קוינט, מנכ"ל משרד הביטחון אמיר אשל ולשר האוצר ישראל כ"ץ. זהו יום חג הן לתעשייה האווירית שיוצאת לדרך חדשה, והן למשק הישראלי, שירוויח בגדול מהמהלך הדרמטי והחשוב הזה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]