רה"מ על האמירות נגד המשפחה השכולה בקיסריה: "מגנה בכל תוקף" | צפו - 0404

רה"מ על האמירות נגד המשפחה השכולה בקיסריה: "מגנה בכל תוקף" | צפו

מפלגת הליכוד מתייחסת למתקפה התקשורתית נגד ראש הממשלה נתניהו והליכוד על רקע ההפגנה ממול המשפחה השכולה המתגוררת בסמוך לבית רה"מ בקיסריה ומאשימה את תקשורת השמאל בצביעות, לאחר שראש הממשלה גינה את הדברים שנאמרו נגד המשפחה השכולה והקמפיין התקשורתי נגדו ונגד הליכוד נמשך.

הליכוד: "ביום שבו בחריין מקיימת ביקור היסטורי ראשון בישראל יחד עם מזכיר המדינה האמריקני פומפאו, התקשורת עסוקה בלהכפיש את הליכוד ואת ראש הממשלה בשל אמירה פוגענית שזכתה לגינוי חד-משמעי על ידי רוב-רובו של המחנה הלאומי ובראשו ראש הממשלה נתניהו.

איפה הייתה אותה תקשורת כשישי הדס, ממובילי הפגנות השמאל, פרסם סרטון שבו תקף את ראש הממשלה באומרו ״אחיך יוני היה מתבייש בך״?

איפה הייתה אותה תקשורת כשבהפגנות השמאל הכפישו פעם אחר פעם את גיבור ישראל יוני נתניהו ז״ל?

איפה הייתה אותה תקשורת כשאסף הראל שידר בטלוויזיה מערכון מזעזע תחת הכותרת ״יוני מת״? עיתון ״הארץ״ פרסם לאחר אותו שידור מאמר תגובה: ״מותר ללעוג ליוני נתניהו״. אמירות פוגעניות כלפי משפחות שכולות יש לגנות באותה מידה, מימין ומשמאל – ובלי צביעות".

גם ראש הממשלה נתניהו התייחס למקרה וגינה אותו בתוקף.

רה"מ נתניהו: "כאח שכול אני מתקשה לשמוע את האמירות שאחי יוני שנפל במערכות ישראל ״יוני היה מתבייש בך״, ״יוני היה מתהפך בקברו״. ולכן כשאני שומע אמירות כאלו, מכוונות לאחרים כמו שנעשה בקיסריה אני מגנה את זה בכל תוקף. אנחנו חייבים לכבד את תחושת האובדן של המשפחות השכולות באשר הן ואני אומר את זה לכולם – מימין ומשמאל". (בתמונה: יוני נתניהו ז"ל, אחיו המנוח של ראש הממשלה שנפל במבצע יונתן)

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]