ח"כ ינון אזולאי: "מנהלי בתי החולים לא צריכים להגיע לכאן לקבץ נדבות" - 0404
צילום: ערוץ הכנסת

ח"כ ינון אזולאי: "מנהלי בתי החולים לא צריכים להגיע לכאן לקבץ נדבות"

וועדת הכספים דנה הבוקר (שני) בנושא מצוקת בתי החולים הציבוריים – העצמאיים. בדיון עלו טענות על אי תקצוב ראוי של בתי החולים השונים וכן על אפלייה בתקציבים לבתי חולים בפריפרייה לעומת בתי חולים במרכז הארץ.

ח"כ ינון אזולאי אמר במהלך הדיון כי "אני מקווה שמנהלי בתי החולים לא הגיעו לפה היום עם קופות צדקה, לצערי זו ההרגשה שלי שאתם נאלצים להתעסק עם כספים וגרעונות, במקום להתעסק במלחמה האמיתית שלכם – המלחמה בקורונה. הנגיף הביא אתכם עד לקצה, אתם בקושי רואים את המשפחות שלכם, ויתרתם על הכל על מנת להציל חיים, אך לצערי הרב אני אומר את זה – ממשלת ישראל מתעלמת מכם".

לדברי ח"כ אזולאי: "אנחנו לקראת חורף קשה ובתי החולים בסכנת קריסה אמיתית. משרד הבריאות צריך לדאוג באופן מידי להוספת עוד תקנים ולכל תוספת אפשרית של כוח אדם ולתת לבתי החולים את כל הכלים הנדרשים כי בסוף הם משרתים את כולנו. כמו שהצבא מקבל את כל התקציב הנדרש כי אנו יודעים שאי אפשר בלעדיו כך בתי החולים צריכים לקבל את כל התקציב הנדרש באופן שוויוני הן הממשלתיים והן הפרטיים. כל אחד מבני משפחתנו יכול היום או מחר להזדקק לשירות הזה. צריך לעזור לכם כי זו עזרה לכל אחד מאיתנו. אתם לא צריכים להגיע למצב של קיבוץ נדבות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com