מול הדגלים השחורים | אזרחי הצפון בשיירה נגד האנרכיה: "יצאנו להראות נוכחות יהודית וציונית ברחובות חיפה והצפון" - 0404
מול הדגלים השחורים | אזרחי הצפון בשיירה נגד האנרכיה: יהודה שרבאני

מול הדגלים השחורים | אזרחי הצפון בשיירה נגד האנרכיה: "יצאנו להראות נוכחות יהודית וציונית ברחובות חיפה והצפון"

סניפיה האזרחיים של תנועת "אם תרצו" מערי הצפון חיפה ונהריה יזמו הבוקר (שישי) שיירת מכוניות תמיכה בעד מדינה יהודית ודמוקרטית ונגד האנרכיה, אותה מנסים לקדם גורמים קיצוניים כמו הדגלים השחורים.

בתקופה האחרונה תנועת "אם תרצו" הרחיבה את פעילותה בקרב תושבי הערים מדן ועד אילת, מתוך מטרה להרחיב את שיתוף הפעולה האזרחי של כלל התושבים וכן לשמור על המרחב הציוני תוסס וקיים, לא רק בקמפוסים אלא בכל מקום. שיירת הרכבים שיצאה הבוקר מחיפה לנהריה היא חלק מפעילויות שמתקיימות ברחבי הארץ במסגרת סניפיה האזרחיים של "אם תרצו".

עדי סבו, רכזת סניף "אם תרצו" בחיפה: "יצאנו הבוקר להראות נוכחות יהודית וציונית ברחובות חיפה והצפון כדי שאנשים ידעו שאנחנו כאן. אנחנו רוצים להבהיר מסר לתושבים שלא ירגישו מאויימים מאנשי הדגלים השחורים הקיצוניים והאנרכיסטים. הרוב השפוי מאמין במדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית וכך צריך להיות".

אריאל ליבנה, רכז פרויקטים בתנועת "אם תרצו": "יש קבוצות מיעוט של אנרכיסטים קיצוניים, שמבקשים לפגוע בכל מה שקדוש לחברה הישראלית. עם ישראל ברובו, אוהב את המדינה, מניף דגל כחול לבן בגאווה, עושה את הכל כדי לשמור על מדינתנו. באנו היום להשמיע את קולו של עם ישראל!"

יהודה שרבאני

יהודה שרבאני

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]