מסלול ההייטק הייחודי של SVCollege: ביקורות והסברים - 0404
מסלול ההייטק הייחודי של SVCollege: ביקורות והסברים יחצ יקיר משה, בוגר מכללת SVCollege עובד בחברת NETAFIM

מסלול ההייטק הייחודי של SVCollege: ביקורות והסברים

עולם הייטק הוא רחב ויש בו תחומים רבים ומעניינים, הרבה מעבר לשפות תכנות ופיתוח אפליקציות. תעשיית ההייטק הישראלי נחשבת לקטר הצמיחה של המשק, היא תורמת ליציבות הכלכלה ומהווה מקור תעסוקה למאות אלפי אנשים. ישראלים רבים מעוניינים לעבוד בהייטק בגלל התנאים הטובים, האתגרים, העניין הרב וסביבת העבודה הצעירה והמודרנית.

כדי להשתלב בהייטק כדאי לבחור מסלול לימודים ייחודי במכללת ההייטק המובילה SVCOLLEGE. המכללה הוקמה במטרה להעניק הזדמנות שווה לכל אדם לעבוד בהייטק, גם לחסרי ידע וניסיון, וללא צורך באוריינטציה טכנולוגית וניסיון קודם. צוות המכללה תכנן מסלולי לימוד ממוקדים ומוכווני מטרה ועבודה, עם שיטת לימוד מתקדמת וייחודית, התלמדות מעשית בזמן הלימודים וסיוע בהשמה במגוון דרכים.

לכן, אם גם אתם רוצים לעבוד בהייטק אך אינכם מעוניינים ללמוד 4-3 שנים באוניברסיטה – כדאי לכם לקרוא ביקורת על המכללה ולהכיר את מסלול ההייטק הייעודי והייחודי של המכללה המובילה והיוקרתית.

מסלולי הלימוד הקיימים להכשרת אנשי הייטק

רוב הישראלים רוצים לעבוד בהייטק, בגלל התנאים המעולים ומסיבות רבות נוספות. כדי להשתלב בחברות ההייטק יש ללמוד מחשבים, וכיום יש מגוון אפשרויות ומסלולי לימוד כמו תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בהנדסת תוכנה, הנדסאי תוכנה או קורסים קצרים וממוקדים ללימודי תעודה.

אם גם אתם מתבלבלים בין כל מסלולי הלימוד ואם אתם מתלבטים היכן ומה ללמוד – הכתבה שהכנו תעשה לכם סדר בנושא ותסייע לכם לקבל החלטה נכונה ומשתלמת כדי לפתח קריירה בהייטק.

למעשה, אתם יכולים לבחור מסלולי לימוד אקדמיים באוניברסיטאות ובמכללות השונות, אלו מסלולי לימוד תובעניים וממושכים, עליכם להשקיע בין 3 ל-4 שנים באקדמיה, ובמהלך הלימודים תרכשו ידע תיאורטי מקיף, עם זאת לא תצברו ניסיון מעשי.

אפשרות נוספת היא ללמוד במשך שנתיים עד שלוש שנים תואר הנדסאי תוכנה באחד מבתי הספר להנדסאים. לאחר הלימודים יתכן ותיאלצו ללמוד קורסים נוספים וממוקדים יותר לכן כדאי לקרוא חוות דעת על מסלולי הלימודי להכשרת הנדסאים לעבודה בהייטק.

הפתרון המתאים לרוב האנשים ומסלול הלימודים המשתלם ביותר הוא לימודי תעודה. מכללת SVCOLLEGE מציעה מגוון מסלולי לימוד ממוקדים וקצרים בתחומים הכי מבוקשים בהייטק. תוכנית הלימודים פותחה על ידי צוות מקצועי ובהתאמה מושלמת ומדויקת לצורכי המעסיקים בהייטק. במקום לבזבז 4-3 שנים וללמוד נושאים שאין בהם צורך, באפשרותכם ללמוד קורס ממוקד ולצאת עם תעודה מוכרת ומוערכת, ניסיון מעשי, כלים פרקטיים לעבודה וידע מקיף.

מנכ"ל מכללת SVCOLLEGE מסביר לנו שלימודי תעודה הכוללים התלמדות מעשית הם הפתרון המשתלם ביותר לאורך זמן, במיוחד כיום כאשר ידוע שהמעסיקים ויועצי ההשמה מחפשים רק מועמדים בעלי ניסיון מקצועי ותעסוקתי. אם תקראו חוות דעת של בוגרי המכללה תבינו מדוע ההתלמדות המעשית בזמן הלימודים חשובה עבורכם, רק כך תיהנו מיתרון מול מועמדים אחרים, וכיום כאשר על כל משרה קופצים עשרות ואפילו מאות מחפשי עבודה – אתם תבלטו מעל כולם ותוכלו להשתלב בעבודה במהירות מיד לאחר הלימודים.

נוסחת הקסם שמסייעת לג'ונירים להתקבל לעבודה בתום הלימודים

לאחרונה אפשר למצוא באינטרנט המון ביקורת על לימודי ההייטק בארץ עקב תכני הלימוד שאינם תואמים לדרישות המעסיקים, משך הלימודים הארוך וחוסר בניסיון מקצועי. מועמדים רבים מגיעים לראיונות עבודה ולא זוכים למענה מיועצי ההשמה בגלל שאין לבוגרי הלימודים באקדמיה ניסיון מעשי. זהו אחד היתרונות המשמעותיים של לימודי תעודה במכללת ההייטק SVCOLLEGE, מאחר וכל הסטודנטים עובדים התלמדות מעשית בחברות הייטק מוכרות ומובילות, וכאשר בודקים את הידע שלהם מבינים כי מדובר באנשי מקצוע מיומנים. המעסיקים לא רוצים להכשיר את העובדים החדשים על חשבונם, הם מחפשים דרכים כיצד לקצץ בעלויות ואיך לבחור אנשי הייטק מיומנים עם ניסיון מתאים.

לבטח גם אתם נתקלתם בביקורות החיוביות על מסלול הלימודים הייחודי במכללת ההייטק SVCOLLEGE. מנכ"ל המכללה מסביר לנו שנוסחת הקסם שפותחה על ידי הצוות המקצועי כוללת מסלולי לימודים מוכווני עבודה, סדנת אימון אישי להכנה לראיונות עבודה בהייטק, התלמדות מעשית בחברת הייטק מובילה, סיוע בהשמה, סיוע בכתיבת קורות חיים ועזרה מקצועית להקמת פרופיל בליקנדאין.

מסלולי הלימוד במכללה כוללים את הקורסים הבאים:

  • קורס QA או קורס אוטומציה להכשרת בודקי תוכנה.
  • קורסי פיתוח כמו FULL STACK, בניית אתרים ופיתוח אפליקציות לווב, קורס גיימינג וכו'.
  • קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע הכולל תכנים מעולם הסייבר.
  • קורס פיתוח צד שרת.

מהם היתרונות לימודי הייטק במכללת SVCOLLEGE?

מכללת SVCOLLEGE נוסדה לפני 8 שנים ומונה 5 סניפים בפריסה ארצית רחבה. המכללה הוקמה במטרה להוביל את תחום לימודי ההייטק בישראל, בכל הקשור לידע, לניסיון מעשי ופרקטי ולמיומנויות וכלים בעבודה. מטרת המכללה היא להכשיר את הבוגרים לאנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון מעשי ולהבטיח להם משרה מבוקשת ונחשבת בחברות ההייטק המובילות, מיד בסיום ההכשרה המקצועית.

המכללה מציעה בין היתר מסלול ייעודי להסבה מקצועית, זהו מסלול לימודים יוקרתי המתאים לכל הגילאים, גם לאנשים בגילאים בין 30 ל-40 שרוצים לעבוד בהייטק ולשפר את איכות החיים שלהם.

כדי להבטיח לבוגרי מסלול הלימודים עבודה מיידית בהייטק בתום ההכשרה המקצועית – המכללה פיתחה את נוסחת הקסם, ומציעה מעבר לרמת הידע וההוראה באיכות גבוהה, סיוע בהשמה הבא לידי ביטוי בדרכים הבאות:

  • מרצים בכירים מתעשיית ההייטק המתמקדים בפרקטיקה ובכלים שימושיים.
  • התלמדות מעשית בתקופת הלימודים המבטיחה יותר זימונים לראיונות עבודה ויתרונות משמעותיים בהשוואה למועמדים אחרים על אותה משרה.
  • אימון אישי (קאוצי'ינג) להכנה לקראת ראיונות עבודה בהייטק, האימון האישי כולל חיזוק הביטחון העצמי, הכרות עם שאלות נפוצות של יועצי השמה להייטק, סימולציות של ראיון עבודה ועוד.
  • סיוע בכתיבת קורות חיים המבטיח לבוגרים יותר זימונים לראיונות עבודה.
  • סיוע בהשמה לכל הבוגרים, הצוות מלווה את הסטודנטים עד מציאת עבודה.
  • סיוע בהקמת פרופיל בלינקדאין לצורך יצירת קשרים, חיפוש עבודה, נטוורקינג וקבלת פניות ממעסיקים.

כך מבטיחה מכללת SVCollege מסגרת שהיא הרבה יותר מעוד מסגרת לימודית שמתנערת מאחריות עם סיום התוכנית הלימודית, SVCollege מהווה מסגרת המלווה אותך בכל התהליך הארוך והקשה של מציאת עבודה בהייטק, החל משלב הלימוד התאירוטי,, עד לשלב המעשי ובשילוב של כלים ופרקטיקות חשובות ביותר למעבר ראיונות עבודה וקבלה למשרת הייטק נחשקת.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]