ראש העיר אילת: מצפים שמערך הבדיקות המהירות יפעל בדחיפות ובמהירות - 0404
ראש העיר אילת: מצפים שמערך הבדיקות המהירות יפעל בדחיפות ובמהירות Studio 251

ראש העיר אילת: מצפים שמערך הבדיקות המהירות יפעל בדחיפות ובמהירות

לאחר שהחוק המגדיר את העיר אילת כ״אי ירוק״ עבר הלילה (רביעי) פה אחד, בקריאה שניה ושלישית במליאת הכנסת, בעיריית אילת בירכו אך גם דרשו כי מערך הבדקות המהירות, שיאפשר את קיום המתווה – יהיה מוכן בהקדם.

ראש עיריית אילת – מאיר יצחק הלוי: ״העיר אילת ערוכה ומוכנה לוגיסטית לטפל במשימות שבתחום אחריותה. אנו מצפים, כי גם הגורמים האמונים על תחום הבדיקות המהירות בממשלת ישראל יפעלו בדחיפות ובמהירות להפעלת מערך הבדיקות.

זהו יום שמח במיוחד ובשורה נהדרת שאנו מביאים לעיר אילת, לתושביה ולכלכלת העיר. חשוב להבין שאלמלא החוק, פתיחת העיר לא הייתה נראית באופק והמשמעות הכלכלית, החברתית והנפשית הייתה קשה. המתווה שעבר בחקיקה, מקדים משמעותית את פתיחת העיר ומאפשר לנו רציפות של פעילות וחיים כלכליים, תוך שמירה על בריאות התושבים והנופשים בה. לצד זאת נפעל להביא לפתיחה מהירה ככל האפשר גם של המעטפת התיירותית לטובת תושבי העיר אילת ולרווחת הנופשים בה״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]