חוק "איים ירוקים" שיאפשר פתיחת מלונות באילת ובים המלח אושר בכנסת - 0404
חוק ערן פיקסר

חוק "איים ירוקים" שיאפשר פתיחת מלונות באילת ובים המלח אושר בכנסת

חוק "איים תיירותיים" שיאפשר פתיחת מלונות באילת ובים המלח אושר הערב (רביעי) סופית במליאת הכנסת. יישום המתווה בפועל עלול להתעכב מעט לאחר שהתברר היום כי מערך הבדיקות המהירות, המהווה תנאי לפתיחת ה"איים הירוקים" – עדיין לא מוכן.

שר הבריאות יולי אדלשטיין בירך על אישור חוק: "אני פונה לתושבי אילת – סוף טוב הכל טוב. היום החלטנו להחזיר את החיים לעיר אילת. עיר שאין לה חיים בלי תיירות. החוק נועד להציל את אילת. על הדרך הצלחנו לעזור לאזור המלונות בים המלח. אני שמח מאוד שכל הניסיונות של אנשים להלביש על החוק דברים נוספים – לא צלחו. אפשר לרצות לעזור לכל מיני דברים נוספים אבל לא על חשבון אילת שהיתה קורסת ללא החוק הזה.

מאוד נשמח לראות את העיר תוססת בלי לפגוע בבריאות הציבור. בנוסף לבדיקות הרגילות ולאישור החלמה, אנחנו מקווים מאוד להכניס גם את מערך הבדיקות המהירות ולכל הדברים האלה תהיה אפשרות לעזור לאילת לקום על הרגליים ולתושבי ישראל להגיע לאילת וקצת לנפוש בתקופה הקשה הזאת של הקורונה. אני שמח שהתגברנו על המכשולים והצלחנו לעזור לאילת".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]