מנדלבליט על טענות כ"ץ: "יועמ"ש האוצר מכחיש, השניים ישוחחו לשם ליבון העניינים" - 0404
מנדלבליט על טענות כ דוברות הכנסת

מנדלבליט על טענות כ"ץ: "יועמ"ש האוצר מכחיש, השניים ישוחחו לשם ליבון העניינים"

שר האוצר ישראל כ"ץ אישר היום (רביעי) כי התלונן בפני היועץ המשפטי לממשלה על כך שהיועץ המשפטי של משרד האוצר הדליף חומרים מתוך ישיבת קבינט הקורונה, המלווים בהשמצות אישיות נגדו, וציין כי קיים תיעוד לגבי המעשה. השר כ"ץ ביקש מהיועץ המשפטי לממשלה לפעול לפי שיקול דעתו כדי לטפל בתופעה החמורה הזאת.

בהודעת היועץ המשפטי לממשלה נכתב: "במענה לפניות כתבים הרינו להבהיר, כי במסגרת שיחה שיזם לפני כשבוע היועץ המשפטי לממשלה בעניינים מקצועיים שונים עם שר האוצר, העלה השר גם טענה בדבר תדרוך פסול שקיים כביכול היועץ המשפטי של משרד האוצר עם עיתונאי, וציין כי בידיו צילום מסך המבסס את טענתו. יודגש, כי טענת השר לא נגעה להעברת מידע מדיוני קבינט הקורונה.
 
לאחר שדבר קיומה של הטענה נודע ליועץ המשפטי של משרד האוצר, הוא פנה ביום ראשון האחרון אל היועץ המשפטי לממשלה וביקש להבהיר את הדברים. בין היתר טען, כי לא היו דברים מעולם, כי לא פנה כלל אל אותו עיתונאי וכי לא תדרך נגד השר הממונה.

בסוף אותה שיחה ולאור ההבהרות הנ"ל סיכמו היועץ המשפטי לממשלה והיועץ המשפטי למשרד האוצר כי האחרון יקיים שיחה עם השר לשם ליבון העניין, ובכך ימוצה הטיפול בעניין. הדבר לא בוצע עד עתה עקב שהייתו של שר האוצר בבידוד".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]