ההודעה המבזה של ביה״ח על מות תומך הטרור עריקאת: ״צוות הדסה משתתף בצער משפחתו, מוקיריו, ידידיו והעם הפלסטינאי״ - 0404
ההודעה המבזה של ביה״ח על מות תומך הטרור עריקאת: ״צוות הדסה משתתף בצער משפחתו, מוקיריו, ידידיו והעם הפלסטינאי״ הדס פרטוש, פלאש 90

ההודעה המבזה של ביה״ח על מות תומך הטרור עריקאת: ״צוות הדסה משתתף בצער משפחתו, מוקיריו, ידידיו והעם הפלסטינאי״

לא ברור איזה נגיף עבר עליהם, אבל דבר אחד בטוח: הודעת בית החולים הדסה בירושלים היא ביזיון ובעיקר פגיעה במשפחות השכולות בישראל, בחיילי צה״ל ובכל יהודי באשר הוא.

הבוקר מת בבית החולים תומך הטרור, סאיב עריקאת, לאחר שחלה בקורונה.

בבית החולים מיהרו לשגר לתקשורת הודעת השתתפות בצער: ״מר סאיב עריקאת הלך לעולמו ביחידה לטיפול נמרץ בבית החולים. מר עריקאת שהועבר לבית החולים ביום ראשון לפני למעלה מ-3 שבועות, בתאריך 18/10, היה מושתל ריאה שנדבק בקורונה, טופל בביתו ביריחו והגיע במצב קשה שחייב הנשמה מיידית וטיפולי החייאה. במהלך תקופת אשפוזו, זכה לטיפול אינטנסיבי שכלל חיבור למכונת לב ריאות – אקמו וטיפולים תרופתיים ע"י מיטב מומחי הדסה. לצערינו, מצבו לא השתפר ונותר קריטי, ובתמונה של אי ספיקה רב מערכתית הוא הלך לעולמו. צוות הדסה משתתף בצער משפחתו, מוקיריו, ידידיו והעם הפלסטינאי״.

זה אותו עריקאת, תומך הטרור, שמתנגד למדינת היהודים, תמך ועודד מחבלים: בנוב׳ 2010 הוא שלח מכתב ובו שיבח את מתכנן רצח השר רחבעם זאבי. חמש שנים לאחר מכן הגיע לנחם אבלים בבית משפחת מחבל שביצע פיגוע ירי נגד כוחותינו.

בלתי נתפס שהנהלת בית חולים בישראל משתתפת בצער משפחתו של תת אדם שראה בטרור נגדנו – נגד העם שלנו, דרך חיים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]