בגיל 65: איש הטרור סאיב עריקאת מת מקורונה - 0404
בגיל 65: איש הטרור סאיב עריקאת מת מקורונה אמיר לוי, פלאש 90

בגיל 65: איש הטרור סאיב עריקאת מת מקורונה

בכיר הרשות, איש הטרור סאיב עריקאת, נפטר היום (שלישי) בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים, לאחר שחלה בנגיף הקורונה. 

משפחות שכולות החברות בפורום "בוחרים בחיים", יחד עם פעילי תנועת "אם תרצו", הפגינו לאחרונה מחוץ לבית החולים – נגד הטיפול שקיבל בחינם, על אף היותו תומך טרור ומקדם את חרם על מדינת ישראל.

מתן פלג, יו"ר "אם תרצו": "אין שום סיבה שאזרחי ישראל יחויבו לממן טיפול רפואי VIP לאויביהם. לכל הפחות, יש לקזז את כספי הטיפול מן הרש"פ שהרי יכלה גם לשלוח אותו לירדן או לאירופה. עריקאת מקדם פעילות אינטנסיבית נגד ישראל בבית הדין הבינלאומי בהאג, מקדם סיוע כלכלי של הרש"פ לארגוני BDS שלחלקם קשרים עם ארגוני טרור ופירסם מכתב תמיכה ברוצחי השר רחבעם זאבי הי"ד, ועוד.

יש לזכור כי עריקאת המליונר הוא סמל לשחיתות ושנוא מאד בכל המזה"ת ולא רק על ערביי יו"ש ועזה. אנו מצפים שממשלת ישראל תקזז את כספי הטיפול הללו לאלתר. די למימון אויבי ישראל. די לאבסורד".

יו"ר ארגון להב"ה, בנצי גופשטיין, אמר בתגובה למותו של עריקאת: "באבוד רשעים רינה. טוב לפתוח את היום עם בשורה על התפגרותו של טרוריסט שמימן ותמך לאורך השנים ברצח יהודים. מצפים בקרוב לבשורות דומות גם על אבו מאזן, וכל אויבי ישראל. לחיים, יהודים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]