ד"ר אלרעי פרייס: "עם היציאה מהסגר מקדם ההדבקה הולך ועולה" - 0404
ד משרד הבריאות

ד"ר אלרעי פרייס: "עם היציאה מהסגר מקדם ההדבקה הולך ועולה"

כשעתיים לאחר התפטרותו של המשנה למנכ"ל משרד הבריאות, ממלאת מקום ראש שירותי בריאות הציבור במשרד הבריאות, ד"ר שרון אלרעי פרייס, העבירה הערב (ראשון) תדרוך לכלי תקשורת בעקבות פתיחת חנויות הרחוב.

לדברי ד"ר אלרעי פרייס: "חנויות הרחוב נפתחו היום, ואני קוראת לעם ישראל באמת להיזהר. לא יכול להיות שוטר ופקח בכל מקום, אז שימו לב – המגבלות הן ארבעה אנשים בכל חנות. לא להתקהל. הפתיחה נעשית כשמדדי התחלואה בעלייה, ואנחנו צריכים לראות איך אנחנו שומרים את המצב הזה בלי איבוד שליטה.

עם היציאה מהסגר מקדם ההדבקה הולך ועולה. זה לא מפתיע. ידענו שהדבר הזה יקרה. כדי להגיע לפתיחה הבאה של המשק צריך להגיע לפחות מ-500 חולים מאומתים ביום, כך שיש עוד כברת דרך.

אנחנו עוד לא רואים את האפקט של כל הפתיחות, נראה אותו רק בעוד שבוע. כדי להיות זהירים אנחנו צריכים לעצור. גם את פתיחת חנויות הרחוב צריך לעשות בצורה מדודה ואחראית, שכל אזרח ישמור על עצמו בעניין הזה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]