ליאת בן ארי לא תתמודד על תפקיד פרקליט המדינה מאותה הסיבה שמנדלבליט לא יהיה שופט | בועז גולן - 0404
ליאת בן ארי לא תתמודד על תפקיד פרקליט המדינה מאותה הסיבה שמנדלבליט לא יהיה שופט | בועז גולן יונתן זינדל, פלאש 90

ליאת בן ארי לא תתמודד על תפקיד פרקליט המדינה מאותה הסיבה שמנדלבליט לא יהיה שופט | בועז גולן

הם יכולים לשמור על עצמם, להגן האחד על השני, אבל את האמת שנחשפה הם לא יכולים להעלים.

החלטת ליאת בן ארי שלא להתמודד על תפקיד פרקליט המדינה באה רק ממקום אחד. בן ארי יודעת שאינה יכולה לשמש בתפקיד מאחר וביצעה עבירות בנייה – עבירות פליליות. התקשי״ר לא מאפשר לה להיות בתפקיד. למעשה, היא צריכה לומר תודה לעוטפים אותה כעת, שכן גם בתפקידה הנוכחי היא לא יכולה לשמש.

ליאת בן ארי יודעת ששום וועדה לא תוכל לאשר את מי שביצעה עבירה. רק בשבוע החולף ראינו אותה מגיעה לחקירה בעיריית ראש העין. בן ארי כבר לא יכולה להסתתר מאחורי חבריה.

הגב׳ בן ארי ביצעה עבירות בנייה ברורות בנכס שלה בראש העין ובביתה הפרטי במושב חירות. העבירות בחירות נמשכות מזה שנים ועד לרגע זה. סיפור חירות טרם הסתיים. עתירות יוגשו בעניין.

אבל לא רק בן ארי. גם היועמ״ש אביחי מנדלבליט, זה שהחליט שהוא גם מ״מ פרקליט המדינה, יודע היטב שאין שום סיכוי שיהפוך לשופט עליון בהמשך דרכו. מנדלבליט מוחזק בצווארו עם קלטות מפלילות ואף וועדה לא תוכל לאשר אותו, לאחר שפרסמנו כאן בחדשות 0404 את תוכן הקלטות ואת הסיפור שממנו, כפי שהתבטא בקלטות אביחי מנדלבליט ״הסרחון עולה לשמיים״.

וועדת האיתור שאישרה אותו בזמנו לתפקיד היועמ״ש, לא נחפשה כלל לקלטות. כיום, שניים מחברי הוועדה כבר התבטאו שאם היו יודעים על הקלטות ותוכנן, מנדלבליט לא היה מקבל את אישורם.

כך נראית מערכת המשפט בישראל. בושה!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com