בית"ר ירושלים הודיעה רשמית: הקשר דן איינבינדר שוחרר מהקבוצה - 0404
בית ליאת אבשלומי, אתר רשמי בית"ר ירושלים

בית"ר ירושלים הודיעה רשמית: הקשר דן איינבינדר שוחרר מהקבוצה

בית"ר ירושלים הודיעה הערב (חמישי) רשמית על סיום העסקתו במועדון של הקשר דן איינבינדר, מי שהיה קפטן הקבוצה, וזאת מכיוון שלא הסכים לעבור לקבוצה אחרת.

בהודעת המועדון נכתב: "לפני כארבעה חודשים הודיע המועדון לשחקן כי הוא לא נמצא בתוכניות המקצועיות לעונה הנוכחית והלאה. המועדון הציע לדן לחפש לעצמו ואף לעזור לו למצוא קבוצה שתקלוט אותו, והבטיחה לו כי שכרו לא ייפגע ולו בשקל אחד. כמו כן, במהלך ארבעת החודשים האחרונים, קיבל השחקן את כל האפשרויות להמשיך ולהתאמן עם הקבוצה, על מנת שלא לפגוע בו מקצועית, תוך כדי הבהרה כי החלטת המועדון נעשית עקב שיקולים מקצועיים ורצון לקדם שחקנים אחרים בתפקיד.

איינבינדר ונציגיו בחרו לדחות כל בקשה שהגיעה אליו. מספר רב של קבוצות התעניינו בשחקן ואף ראו בו שחקן מפתח לכל דבר, בעוד בית"ר מצידה הבהירה כי לא יוכל לשחק בשורות המועדון עוד. לאורך כל הדרך כיבדנו את דן, אך בסופו של דבר הוא בחר להישאר במועדון למרות שתנאיו לא היו נפגעים אם היה עובר. לאחר התייעצות משפטית ארוכה, ובצער רב, הודענו לדן על סיום העסקתו, ומבחינתנו הוא אינו חלק מסגל הקבוצה יותר. אנו מאחלים לו בהצלחה בהמשך הדרך".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]