נדחו כל הצעות אי האמון שהגישו סיעות האופוזיציה - 0404
נדחו כל הצעות אי האמון שהגישו סיעות האופוזיציה דני שם טוב, דוברות הכנסת

נדחו כל הצעות אי האמון שהגישו סיעות האופוזיציה

מליאת הכנסת דחתה את כל הצעות אי האמון שהגישו סיעות האופוזיציה. ההצעה "כישלון הממשלה בהעברת תקציב המדינה והפקרת האזרחים נוכח משבר הקורונה" (יש עתיד-תל"ם) נדחתה ברוב של 35 תומכים מול 45 מתנגדים

ההצעה "כישלון הממשלה בהתמודדות עם המצוקה הכלכלית בחברה הערבית אשר התעצמה עם משבר הקורונה" (הרשימה המשותפת (חד"ש, רע"מ, תע"ל, בל"ד) נדחתה ברוב של 30 תומכים מול 46 מתנגדים.

ההצעה "מדיניות מפלה של רשות האוכלוסין וההגירה ומשרד הפנים, וההסתה לגזענות מצד חברי סיעת ש"ס כלפי עולי ברית המועצות לשעבר" (ישראל ביתנו) נדחתה ברוב 25 של תומכים מול 49 מתנגדים.

את הדיון סיכם השר דוד אמסלם ובדבריו התייחס לפרסום בערוץ 13 לפיו שכנתו של היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט, נלקחה לחקירה בשבת לאחר שאמר לו "פרשת משפטים בושה". השר אמסלם אמר: "מנדלבליט אמר שהוא לא היה מעורב. בוא נניח שאתה לא אמרת דבר, הרי אתה האישיות הבכירה שם, לא המאבטח. בעצם שתיקתך אתה בעצם מסכים לתהליך.

מר מנדלבליט אתה אחראי על האירוע. קח אחריות על הנושא הזה. היא שכחה להגיד לך שאתה בושה וכלימה, לא רק בושה, אה בושה וכלימה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]