במפלגה שהרסה את המדינה ממשיכים לקשקש | תראו מה כתב עודד פורר - 0404
במפלגה שהרסה את המדינה ממשיכים לקשקש | תראו מה כתב עודד פורר שמוליק גרוסמן, דובר הוועדה

במפלגה שהרסה את המדינה ממשיכים לקשקש | תראו מה כתב עודד פורר

איך עדיין יש להם את העזות והחוצפה? המפלגה היחידה שגרמה לכל הכאוס בישראל היא ״ישראל ביתנו״ של אביגדור ליברמן.

ליברמן וחבריו לקחו אותנו פעם אחר פעם לשלוש מערכות בחירות ובקרוב לבחירות רביעיות – רק בגלל יצר קנאה ונקמנות בראש הממשלה בנימין נתניהו. פוליטיקאי ישר ואמין היה מכריז כבר בבחירות הראשונות של סבב השלושה כי לא יישב עם נתניהו ונותן לבוחריו להחליט כיצד לבחור, אך הוא רימה אותם, הבטיח ישיבה עם נתניהו, משך מנדטים בזכות האמירה ובסופו של דבר לא קיים הבטחתו לבוחר. הסיפור חזר על עצמו בבחירות השניות והשלישיות עם הבטחות שונות ומשונות, פעם נתניהו, פעם טען שגנץ יקים ממשלה עם דובי הקוטב ובשלישית ניסה בכל הכוח לשבת עם החליפי.

שלוש מערכות ברציפות עובד ליברמן על בוחריו וממשיך לשבת באופוזיציה.

מה נותר לאיש? להמשיך ולטנף. הבוקר (שני) בחר ח״כ עודד פורר מרשימתו לצייץ נגד ממשלת ישראל. הוא צירף כתבה שעסקה ב-12 אלף מוסלמים מפירי סדר, שהתגודדו להפגנה המונית בהר הבית נגד מקרון וממשלת צרפת. פורר צייץ: ״מדינה בלי ריבונות. בושה״.

מי שרואה את הדברים, יכול לרגע להזדהות, שכן הצדק עמו ועם ליברמן שצייץ מחדש את ציוצו של פורר, אך לכולם ברור שהמניע של השניים הוא ״רק לא ביבי״ ולא באמת מעניין אותם מה קורה בהר הבית.

הצמד חמד ליברמן את פורר, לא כתבו ״בושה״ ולא יצאו נגד האלפים שמפגינים באופן קבע בבלפור. שם לא אכפת להם מריבונות – שם זה אחלה ולא ״בושה״.

הצמד חמד גם לא צייץ מילה ולא כתב ״בושה״ על חברם למפלגה, אלי אבידר, שמתדלק ומעודד את האנרכיסטים להפגין בשטח ההפקר בבלפור. הוא ממשיך לעשות זאת עד לרגע זה.

״ישראל ביתנו״ זו מפלגה שממנה עם ישראל כבר לא מצפה לכלום. אף אחד כבר לא קורא להם להביט במראה. את הנזק האדיר למדינה הם עשו. כניסה שלהם לממשלה היתה מביאה לפתרון בעיות רבות – לטיפול באותה ריבונות שעליה הם מצייצים, לפתרון תקציבי, לסיוע וחיזוק כוחו של צה״ל, לטיפול באכיפה הבררנית מצד המערכת המשפטית המקולקלת ולעוד שורה של נושאים החשובים לעם ישראל ולא חשובים כלל לליברמן ושות׳. קנאה? שנאה? או שמא ולכאורה הם מוחזקים בצוואר?

ביום שמי מהשניים האלה יתחילו לצייץ ״בושה״ על עבירות הבנייה של ליאת בן ארי, ״בושה״ על המנייאק והצוואר של מנדלבליט, על ההקלטות המוסתרות, על עבודות בנייה ללא היתר בבית הנשיאה חיות ועל שורה של מחדלים מעיקים וקשים – נתחיל להאמין שאולי אולי הם ינסו לחזור למוטב. עד אז, הם רק ימשיכו לצייץ. הם, ורק הם בושה.

טוויטר

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]