זעם בתנועת "אם תרצו": "בבג"ץ יושבים פוליטיקאים ממפלגת מרצ עם גלימות" - 0404
זעם בתנועת דובר צה"ל

זעם בתנועת "אם תרצו": "בבג"ץ יושבים פוליטיקאים ממפלגת מרצ עם גלימות"

בתנועת "אם תרצו" הגיבו הבוקר (שני) בזעם להריסת בית המחבל שרצח את הרב שי אוחיון ז"ל: "מעט מדי, מאוחר מדי. רצח הרב לא היה קורה אילו שופטי בג"ץ היו מפסיקים לרמוס פעם אחר פעם את מדיניות הביטחון של מדינת ישראל.

מחבלים פוטנציאליים רואים כיצד שופטי בג"ץ מצמצמים הריסת בתים, מונעים גירוש מחבלים ושלילת תושבותם ואומרים לעצמם כי המחיר על רצח ישראלים לא מצדיק את ביטול הפעולה. ככה זה כשבבג"ץ יושבים פוליטיקאים ממפלגת מרצ עם גלימות".

סיוון אוחיון, אלמנתו של הרב, אמרה הבוקר: "אנחנו שמחים שהריסת בית המחבל הסתייעה ומחזקים ומחבקים את כוחות הבטחון שמחרפים את נפשם בכדי להגן על תושבי ארץ ישראל. אנחנו לא נשתוק ולא נבליג על דם יהודי שנשפך לחינם רק בגלל שנאה מושרשת, שתקנו די שנים רבות! צריך לפקוח את העיניים ולהפסיק להושיט את הלחי השניה.

עומד מולנו אויב שנותן הרגשה כאילו הוא קורבן ומסכן ואנחנו מגודל רחמנותנו ממשיכים לפרנס אותו ולדאוג לו, באף מדינה אחרת בעולם לא היו נותנים לזה מקום. אנחנו מתפללים לקב"ה ומבקשים יום יום את האמת כפי שבעלי ביקש אותה תמיד, שנדע להבחין בין טוב לרע ונשכיל לנתב את הרחמנות והדאגה שלנו למקומות הנכונים, הראויים והאמיתיים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]