השרה רגב חנכה בנמל אשדוד את המנוף התפעולי הגדול בנמלי ישראל - 0404
השרה רגב חנכה בנמל אשדוד את המנוף התפעולי הגדול בנמלי ישראל

השרה רגב חנכה בנמל אשדוד את המנוף התפעולי הגדול בנמלי ישראל

לראשונה מאז תחילת הקדנציה, הגיעה שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, ח"כ תא"ל מיל' מירי רגב, לביקור רשמי בנמל אשדוד, במטרה להכיר מקרוב את נמל אשדוד וללמוד על הישגיו ואתגריו. השרה רגב סיירה בנמל יחד עם יו"ר הנמל, אורנה הוזמן-בכור ומנכ"ל החברה שיקו ז'אנה.

במהלך הסיור הציגה יו"ר הנמל לשרה את הישגי נמל אשדוד כעורק מרכזי לכלכלת המדינה בתקופת הקורונה, את מחויבות הנמל להיות "נמל ירוק" ואת חממת הסטרטאפים שמתהווה בימים אלו בנמל אשדוד, במטרה להפכו לנמל המתקדם והחדשני באגן המזרחי של הים התיכון.

הסיור הסתיים בנקודת התצפית הגבוהה ביותר – בראש מנוף התפעולי הגדול והחדשני בנמלי ישראל, המוצב ברציפי איתן, בו חנכה רגב באופן רשמי את הפיכת המנוף לכשיר לעבודה מסחרית מלאה, עם סיום תקופת ההכשרה.

אורנה הוזמן בכור יור דירקטוריון נמל אשדוד: "הנהלת הנמל מצאה אוזן קשבת ותמיכה מצד השרה והדרג המקצועי במשרד התחבורה. על כן, אני מבקשת להודות בשם הדירקטוריון, ההנהלה ועובדי החברה, על הביקור הפורה והתמיכה המתמדת בנמל, זאת תוך הבטחת המשך שגשוגו ופיתוחו והבטחת עתיד העובדים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]