קצין התותחנים הראשי בסיום קורס המפקדים של החיל: "מפקדים טובים הם קודם כל אנשים טובים" - 0404
קצין התותחנים הראשי בסיום קורס המפקדים של החיל: דובר צה"ל

קצין התותחנים הראשי בסיום קורס המפקדים של החיל: "מפקדים טובים הם קודם כל אנשים טובים"

טקס סוף קורס מפקדים של חיל התותחנים התקיים בשבוע שעבר בבית התותחן בזיכרון יעקב. הטקס התקיים בראשות קצין התותחנים הראשי, תא״ל נרי הורוביץ, מפקד בית הספר לתותחנות, אל"ם בן וייסמן ורע״ן קורס מפקדים, סא"ל אביב נוף.

הקורס שמכשיר ומסמיך את דור המפקדים הבא של חיל התותחנים, ארך ארבעה חודשים ובמהלכו רכשו החניכים כלים להוביל את חיל התותחנים בשנים הבאות.

קצין התותחנים הראשי, תא״ל נרי הורוביץ: ״זכרו כי מפקדים טובים, הם קודם כל אנשים טובים. הם לא שומעים את חייליהם – אלא מקשיבים להם,
הם אינם מבחינים בבעיות – הם מטפלים בהן, הם לא מפחדים להחליט – הם אמיצים וקרי-רוח, והם אינם מפחדים לטעות כי יכולתו של מפקד ללמוד מטעויות, היא זו שהופכת אותו ממפקד למפקד טוב יותר.

אנו ממשיכים להתכונן ולהיות ערוכים כל העת. אנו משתנים ככל שנדרש על מנת להתאים את עצמנו לאתגרי העתיד, מתאמנים לפי תרחישי הייחוס ומשפרים את המוכנות שלנו באופן תדיר במטרה להביא לניצחון מהיר ומובהק על האויב. מרגע זה אתם מצטרפים לחבורה האיכותית של מפקדי צה״ל.

אני משוכנע כי תיקחו חלק מרכזי במשימת ההגנה על מדינת ישראל, ושתמשיכו לאפשר את התמודדותנו מול כל איום, אויב או תרחיש״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]