שר החינוך גלנט על מתווה החזרה ללימודים בכיתות א'-ד': "ארבעה ימי לימוד בשבוע - לא אידיאלי" - 0404
שר החינוך גלנט על מתווה החזרה ללימודים בכיתות א'-ד': אבשלום שושני, פלאש 90

שר החינוך גלנט על מתווה החזרה ללימודים בכיתות א'-ד': "ארבעה ימי לימוד בשבוע – לא אידיאלי"

שר החינוך יואב גלנט, התייחס הבוקר (ראשון) בריאיון לרשת ב' למתווה החזרה ללימודים בכיתות א'-ד' ואמר: "ארבעה ימי לימוד בשבוע זה לא אידיאלי, אבל זה עובר את הסף בכל המקומות. יהיו גם מקומות רבים שבלי קשר לרקע סוציואקונומי או למדד טיפוח של בית הספר יגיעו לחמישה ימים".

על הפערים בתקציבי הרשויות המקומיות, אמר השר: "אי אפשר להתעלם מזה שיש מקומות במדינת ישראל שבכוח התקציב שלהן מסוגלות לעשות יותר. מגבלות הבריאות יחד עם המגבלה התקציבית גוזרות מצב מסויים ואנחנו עושים את המיטב". בנוסף, גלנט התייחס לביקורת על המינויים שביצע במשרד החינוך: "משרד החינוך סבל וסובל מבעיה של הנהגה ושל ניהול. מנכ"ל משרד החינוך הוא מנהל מעולה, אני מקווה שאני מספק את הצד ההנהגתי".

בריאיון לגלי צה"ל, אמר גלנט: "צריך להפנות 20 אלף בדיקות נוספות למערך החינוך. נכון להיום, מי שקובע את תקנות הבדיקות זה משרד הבריאות. אם ייקבעו שכל מורה ייבדק, נבצע את זה – בינתיים זה תהליך התנדבותי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]