מנהלת הליגה מזהירה: "התקהלות אוהדים מהווה עבירה על התקנות - עשויה להביא להפסקת המשחקים" - 0404
מנהלת הליגה מזהירה: חגית אברהם

מנהלת הליגה מזהירה: "התקהלות אוהדים מהווה עבירה על התקנות – עשויה להביא להפסקת המשחקים"

במנהלת הליגה זעמו על מאות האוהדים אשר הגיעו לאימונים האחרונים של מכבי חיפה ובית"ר ירושלים והזהירו, כי מצב זה עלול לגרום להפסקת משחקי ליגת העל: "לאור המקרים האחרונים, בהם הגיעו אוהדים לאימוני הקבוצות, התקבלה התרעה של משרד הבריאות כי ההתקהלות מהווה עבירה על התקנות, ועשויה להביא להפסקת המשחקים. ‏מנהלת הליגה פנתה למועדונים ולגורמי אכיפת החוק, על מנת שימנעו התקהלויות אלו המסכנות בראש ובראשונה את הקהל עצמו".

יו"ר המנהלת, ארז כלפון: ״אני מבין לליבם של האוהדים שרוצים לחזור למגרשים, לפגוש ולעודד את שחקני קבוצתם, אך לצערי התנהגות זו מרחיקה ופוגמת במאמצי המנהלת להחזרת האוהדים למגרשים ואף עשויה לסכן את פעילות ענף הכדורגל. משרד הבריאות התריע כי התקהלויות מסוג זה אסורות, באימונים ובמשחקים ועשויות לסכן את המשך קיום המשחקים.

אני קורא לכם להשאר בבתים ולצפות בשידורי המשחקים. ‏מעבר לעבירה על החוק ולקבלת קנסות, אתם מסכנים את בריאותכם, בריאות משפחותיכם ובריאות השחקנים. ‏אנא תנהגו באחריות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]