תושבת נהריה לראש העיר: מנע השתתפות ארגון השמאל הקיצוני בפעילות חינוכית של העירייה - 0404
תושבת נהריה לראש העיר: מנע השתתפות ארגון השמאל הקיצוני בפעילות חינוכית של העירייה ויקיפדיה

תושבת נהריה לראש העיר: מנע השתתפות ארגון השמאל הקיצוני בפעילות חינוכית של העירייה

רוית רוטנברג, תושבת נהריה, פנתה הבוקר (חמישי) במכתב דחוף לראש העיר שלא יאפשר לארגון השמאל הקיצוני "אנו", המשתתף בהפגנות האנרכיסטיות נגד ראש הממשלה בבלפור, לקחת חלק בפעילות חינוכית של העירייה.

במכתבה אל ראש העיר, רונן מרלי, כתבה רוטנברג: "מחר, אמורה להתקיים פעילות ארצית של ניקיון חופים עם עיריית נהריה. פעילות זו היא מבורכת מאוד, תורמת לאיכות החיים של הקהילה והאנושות. יחד עם זאת, עיריית נהריה משתפת פעולה במהלך פעילות זאת, עם ארגון שמאל קיצוני, ארגון "אנו", ארגון נתמך על ידי הקרן לישראל חדשה.

ארגון "אנו" הינו ארגון שמאל קיצוני, שותף פעיל ומוביל בהפגנות להפלת ראש הממשלה וממשלת ישראל הנבחרת. ברחוב בלפור, בכיכר פריז בירושלים והן בכל הארץ. הארגון פעל בשיתוף פעולה גלוי בהפגנות עם הארגון הקיצוני והשנוי במחלוקת CRIME MINISTER.

כאם, כמורה וכתושבת נהריה בעשרים השנים האחרונות, אני לא מוכנה שילדיי ונהריה בכלל, ישמשו מכבסה תדמיתית לארגון הפוליטי התעמולתי הזה. להפגין נגד ראש ממשלה במדינה דמוקרטית זה מקובל, לגיטימי ואפילו מבורך כדי לשמור על ישראל מדינה פתוחה, חופשית תוססת וכמובן דמוקרטית, אבל ארגון פוליטי בסדר גודל כזה, לא צריך לקחת חלק בפעילות חינוכית עם ילדים".

מתנועת "אם תרצו" נמסר בתגובה: "שוב אנו רואים כיצד ארגוני שמאל קיצוני מנצלים את תמימותם של ראשי הערים והרשויות מקומיות כדי לייצר לעצמם הזדמנויות לשיפורי תדמית. אירוע זה בנהריה אינו מקרה חד פעמי. מדובר בתופעה רחבה המתרחשת חדשות לבקרים ברחבי הארץ".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]