יו"ר הכנסת בכנס עולמי נגד אנטישמיות: "היום אלה יהודים – מחר אחרים. בואו נגיד לא ל- BDS" - 0404
יו שמוליק גרוסמן, דוברות הכנסת

יו"ר הכנסת בכנס עולמי נגד אנטישמיות: "היום אלה יהודים – מחר אחרים. בואו נגיד לא ל- BDS"

יו"ר הכנסת, ח"כ יריב לוין, נשא דברים הערב (רביעי) בפורום הבלקני למאבק באנטישמיות, בו נאמו גם מזכיר המדינה האמריקני, מייק פומפאו, נשיא האיחוד האירופי, דיוויד סאסולי ואישי ציבור בולטים נוספים מכל רחבי העולם.

יו"ר הכנסת, יריב לוין, במהלך הכנס: "האנטישמיות מעולם לא נעלמה. בימינו יש גם אנטישמים "נאורים", המסתתרים מאחורי דה-לגיטימציה וחרמות על מדינת ישראל, מאחורי תנועות של "צדק חברתי" ו"תקינות פוליטית". זה קורה לא רק בפינות החשוכות ביותר של האינטרנט, אלא בפומבי.

עלינו לשאול עצמנו בכנות: איך הגענו למצב הזה? ומה אנחנו יכולים לעשות בנדון?

אני פונה אליכם היום ממזרח תיכון חדש, שונה בתכלית מאשר לפני כמה חודשים. הסכמי השלום שנחתמו, כמו גם התחממות היחסים של ישראל עם סודן, החלו להפיל חומות של חשד ובורות והחליפו אותן בשיתופי פעולה. אני מקווה שאלה יובילו לחשיפה לישראל ולידע רב יותר אודותיה, וכך לרמות נמוכות יותר של אנטישמיות, גם באזורנו. היום אלה יהודים – מחר יהיו אלה אחרים. בואו נגיד לא ל- BDS, לא לסטנדרטים כפולים לגבי מדינת היהודים ולא לאנטישמיות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]