גמזו: "יש אור ירוק לקבינט הקורונה לעבור לסבב ההקלות השני" - 0404
גמזו: הדס פארוש, פלאש 90

גמזו: "יש אור ירוק לקבינט הקורונה לעבור לסבב ההקלות השני"

פרויקטור הקורונה פרופסור רוני גמזו קיים היום (רביעי) תדרוך לתקשורת, יממה לאחר שנודע כי פרופסור נחמן אש יחליף אותו בתפקיד הממונה על הקורונה ומנהל "מגן ישראל". אש ייכנס לתפקיד ב-13 בנובמבר, ואילו גמזו ישוב לתפקידו כמנהל בית החולים איכילוב בתל אביב, בתום תקופת החפיפה בין השניים שהחלה היום. 

הפרויקטור התייחס למצב התחלואה: "הסיטואציה היא מורכבת מאוד, הניהול בכל מדינה, גם בישראל, מחייב הסתכלות על הרבה תהליכים מבחינה מכרעת. להבין את הטרנדים את המגמות וליזום הרבה מאוד תהליכים. צריך להיות דינמאיים להקדים את הווירוס, להגיב מהר, מצב התחלואה שדל מדינת ישראל אנחנו נמצאים בבמוצע שירד מאלף.

הממוצע הוא סביב ה-800, עברנו את היעד ששמנו לעצמינו להגיע אליו בסבב ההקלות השני. אנחנו באור ירוק לסבב ההקלות השני. אנחנו ממשיכים לעקוב אחרי כמות החולים המאושפזים והקשים. את אירוע הקורונה במדינה כמו ישראל צריך לנהל בטרנדים, מגמות של אזורים גאוגרפיים ומגזרים, לא בממוצע".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]