מפגינים ערבים בחיפה קוראים לבצע "פעולות התאבדות" ומסיתים לרצח יהודים | צפו - 0404

מפגינים ערבים בחיפה קוראים לבצע "פעולות התאבדות" ומסיתים לרצח יהודים | צפו

ערבים בחיפה מפגינים כבר שבועות ארוכים וקוראים קריאות הסתה חמורות נגד ישראל ובעד הטרור. בין הקריאות שנשמעו: "אנחנו רוצים להילחם, רוצים נשק", לא רוצים לראות ציוני, תכה את היס"מ הכלבים", "אינתפאדה וניצחון", "כבר תבוא חמאס", "להסיר את בתי הכובשים" ועוד.

המפגינים, תומכי הטרור, אף נשמעים קוראים לבצע "פעולות התאבדות" וזאת מבלי אף מעצר או התערבות מצד השוטרים שנמצאו במקום, שאף לא מונעים את הקריאות הקשות.

ממשטרת ישראל נמסר: "במסגרת היערכות המשטרה לשמירה על הסדר הציבורי במחאות, מתבצע תיעוד וטיפול בהפרות חוק וסדר. ככל שעולה חשד להסתה במהלך מחאות בניגוד לחוק מתבצעת אכיפה, ובמקרים המתאימים החומר מועבר לפרקליטות לצורך בחינה והחלטה על פתיחה בחקירה פלילית.
נציין כי במחאות שנערכו בשבועות האחרונים במקום, כבר עצרה המשטרה חשוד בהסתה והחקירה בעניינו עודנה מתנהלת בימים אלו. נמשיך לפעול נגד מסיתים לאלימות במחאות ובכל מקום אחר".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]